Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 62-es méret mikor jó egy...

62-es méret mikor jó egy átlagos súllyal született babára?

Figyelt kérdés
Közeli barátainknak hamarosan születni fog babájuk (kisfiú), és szeretnék neki pár ruhácskát venni, csak nem tudom milyen méretet válasszak. Nyár elején fog születni, szóval nem szeretném, hogy mire belenő a nyári ruhába, ősz legyen. 62-es méretre gondoltam, hogy legkésőbb nyár végére az valószínű jó lesz rá. Eddig átlagosnak mérték az orvosi vizsgálatokon, a szülők átlagos magasságúak, vagyis gondolom nem lesz hatalmas baba. Az én babámhoz nem akarom hasonlítani, mert ő mindig nagyocska volt, 56-os mérettel kezdett, az is csak 1-2 hétig volt jó rá.
2023. márc. 31. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lányom 3040-el született, most két hónaposan hord 62-est.
2023. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, végül találtam pár szép rövid ujjú body-t és vékony nacit, azok tényleg jók nyáron és ősszel is! :)
2023. ápr. 1. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!