Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagy súllyal született...

A nagy súllyal született babákat általában mikor érik be súlyban az átlagos súllyal született babák?

Figyelt kérdés
Vagy van, aki megtartja a súlybeli előnyét? És az igaz, hogy ők lassan kezdenek el kúszni-mászni, felállni stb.?
2010. okt. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet a környezetemben. Az én lányom majdnem négy kilóval született, egy évesen járt, 11 kiló volt, mindent időben csinált, ügyes, mozgékony eleven kislány. Van egy kisfiú, ő alig három kilóval született, lusta, bőven elmúlt egy éves mire elindult, és 14 kiló. De, a szomszéd kisfia két és fél kilóval született, mozgékony, eleven kisgyerek, és 11 kiló volt két évesen. Mondjak még? :)
2010. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiam 4,4 kikóval és 57 cnetivel született, majdnem 11 éves, 46 kg és 151 cm.

Őt nem fogják beérni:-))))

7,5 hónaposan mászott és ült, 8 hónaposan állt, 11 hósan elindult.

2010. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4380nal született a kislányom. Most 8300 gramm, 9 hónapos. 6 hósan kutyázott, 7 hósan mászott, felállt, felült pár nap különbséggel, lépked a bútorok mellett, tanul egyedül állni (kapaszkodás nélkül). Tapsol, pápázik. Semmiben nincs lemaradva.
2010. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 kg felett született. 1 évesen 10 kg volt, most 15 hónapos, teljesen átlagos méretű baba.

Ő későn kezdett majdnem mindent, forogni, kúszni, mászni, egyedül az elindulás ment neki hamar, 11 és fél hónaposan már ment.

2010. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:58-as

Kislányom "csak" 3,95 kilóval született, ő 6 hónaposan (majdnem napra pontosan) felült, 6 hónapos 1 htesen felállt. Szintén 7,5 hónaposan kezdett mászni és 11 hónaposan indult el.

Most 19,5 hónaposan 13 kg és 86 cm, szerintem ő is magas lesz.

2010. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!