Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy unjátok már a...

Lehet, hogy unjátok már a témát, de lehet egy-két hozzátáplálós kérdésem?

Figyelt kérdés

1. Nálatok hogy működik a turmixolás? Én most vettem, eddig nem volt sose. Kipróbáltam almával, barackkal de csak feldarabolta, és feldobálta az oldalára. Mondták, hogy tejjel, vagy vízzel kéne, de én nem inni akarok adni neki, hanem enni.

2. Mit érdemes eltenni fagyasztóba télire?


2010. okt. 7. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én főztem körtét almát kis fahéjas cukros vízbe,leturmixoltam és sűrítésnek darált kekszet raktam hozzá.Próbáld kisebb edényben turmixolni,akkor jobbnak kell lennie.
2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Turmixolás nekem sem ment, kell egy jó erős botmixer, az teljesen pépesre töri folyadék nélkül. Vagy Te is azzal próbáltad?
2010. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, én botmixerrel csináltam, pici vízbe megfőztem az almát és össze turmixoltam, majd még reszelőn átpaszíroztam. Még csak ilyet csináltam, de ez elég jó lett.

Gondolom minden gy lehet csinálni...

A fagyasztás engem is érdekelne...:-)

2010. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az almát nekem se sikerül turmixolni,azt le szoktam előtte reszelni és utána turmixolom banánnal barackkal.A barackot vágd kicsi darabokra,szépen össze kell turmixolnia.Ha megy az oldalára akkor kis kanállal én visszateszem,és csinálom tovább.A zöldségféléket meg jó puhára főzöm és kevés főzőlevet öntök hozzá.
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem reszelőn, hanem szűrőn...nem vagyok fáradt...:-)
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21:02-es reszelős ,szűrős
2010. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Én fagyasztani nem fagyasztok.Próbáltam a barackot,de tiszta lötyi lett.Nagyon jó minőségü gyümölcspépeket lehet kapni pl a müllerben,én azt veszem a babának és imádja.Alma lesz télen is,meg kapja majd mellé a téli gyümölcsöket.
2010. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: nekem egy Philips botmixerem van, 600 W-os. Nem volt olcsó (8000 Ft), de nagyon megérte az árát. Simán összepépesíti a nyers almát, amit előtte 8 felé vágok.

Fagyasztással kapcsolatban: nekünk kombinált hűtőnk van, 4 fiókos fagyasztóval. Szóval sem sok minden fér bele. De ez nem is gond, mert mindent meg tudsz venni fagyasztva télen is, jó minőségben, és nem is drágák, sokáig kitartanak: meggyet, szilvát, barackot, stb.

2010. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. Én is botmixerrel "turmixoltam", a turmixgépet akkor használtam, mikor már nem teljesen pépeseket evett.

Én a botmixert egy magas falú vékony műanyag edényben használtam.

Az almát csak főzve turmixoltam, nyersen üvegreszelőn pépesítettem. A barackot kisebb darabokra vágva nyersen is viszi a botmixer, de kezdetben megfőztem neki. Meggyet lehet még a hozzátáplálás kezdetén adni, azt is főztem, de max. 2-3 szemet 1 almához, mert nagyon savanyú volt. (Én nem cukrozok neki semmit, magunknak se egyébként.)

Sűrítésre azonnal oldódó zabpelyhet (Kölln márkájú) vagy néha lereszelt/darált babapiskótát használtam.

2010. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21:09


Annyit dumáltam, hogy elfelejtettem a fagyasztást! :-)


Nekem ezek vannak jelenleg a fagyasztómban: meggy, körte, őszibarack (felezett)

tökfélék (cukkini, patisszon, sütő- és főfőtök - reszelve és darabolva; sütőtök sütve is); borsó; répa; gyökér; zeller; karalábé; karfiol; brokkoli; zöldbab, fehérbab

2010. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!