Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy unjátok már a...

Lehet, hogy unjátok már a témát, de lehet egy-két hozzátáplálós kérdésem?

Figyelt kérdés

1. Nálatok hogy működik a turmixolás? Én most vettem, eddig nem volt sose. Kipróbáltam almával, barackkal de csak feldarabolta, és feldobálta az oldalára. Mondták, hogy tejjel, vagy vízzel kéne, de én nem inni akarok adni neki, hanem enni.

2. Mit érdemes eltenni fagyasztóba télire?


2010. okt. 7. 20:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát igen, valószínű a botmixer lett volna a nyerő. Csak sajna nincs pénzem már azt is venni. :(
2010. okt. 7. 21:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyuéknál egy ideig mi is csak turmixgéppel tudtunk kaját csinálni,és bizony én is nagyon hígnak találtam az itthoni botmixeresekhez képest meg főleg.Elmentünk a Tescoba és vettünk nagyon olcsón,talán ezer volt,egy botmixert oda is.Baromi hangos,és kicsit tovább kell vele trutyizni,de a célnak megfelel,szép simára készíti a babám kajáját.Nem muszáj a legdrágábbat :) ,persze lehet,hoy rövidebb életű,de mire működésképtelen lesz,remélhetőleg már nem is kell...
2010. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, a turmixba jó sok folyadékot is kell tenni, hogy vigye. De én nem bánom, mert eleinte elég jól megette a baba így, hogy sokkal lágyabb lett. Az üvegest nem szereti, mert az jóval sűrűbb. Így nagyobb adagokat kell neki adni, mert kevésbé laktató a kaja. Én mindent párolok, és a párolóvízből teszek a turmixgépbe, így több íze marad.
2010. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én neten féláron tudtam pár hónapja venni Avent pároló és turmixoló az egyben gépet. Igen szuper! Megpárol bármilyen zöldséget vagy gyümölcsöt és össze is turmixolja. Itthon nagyon drága, de így féláron megérte megvenni. Pont jó a kis mini adagoknak.
2010. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!