Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hónapos babaval mennyit...

5-6 hónapos babaval mennyit kellene foglalkozni?Én többször odaulok naponta mellé rövid időkre, de nagyon jól elnezelődik magában is.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sztem jó ez így :)
2023. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mennyi kb az az idő amit vele töltesz?

Amikor az enyém volt ennyi idős szinte folyton ott volt mellettem és beszéltem hozzá, mondókáztam, énekeltem neki

2023. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi az az idő. Ha ébren van kb 10-15 percenként ránézek, odaadok neki 1-2 játékot és megyek tovább.
2023. ápr. 5. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Az en fiammal igy nem lehetett vopna csinalni...egesz nap beszelni kellett hozza,majmolni neki,akkor volt boldog..persze elvolt magaban is.5 percig...
2023. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, az első gyermekem mellett semmit nem tudtam csinálni. Szó szerint, még aludni sem aludt egyedül nappal. Egy pillanatot nem volt el magában. Ételt rendeltünk, este mikor az apja altatta mostam takarítottam rendet tettem. Magamra semmi idő nem volt, hajat nem tudtam mosni. Horror volt. Nem akartunk neki testvért, aztán 8 évvel később becsúszott a második. Úgy elvolt magában a kis játékaival, hogy megfőztem mellette vezettem a háztartást, takarítottam, én időm volt.

Na most melyik a jobb? Mérlegelj :-)

2023. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is így van bőven enidom is,és ő is boldog mosolygós baba.
2023. ápr. 5. 15:54
 7/9 NTBS ***** válasza:
50%
Amennyit tudsz.
2023. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

"Ha ébren van kb 10-15 percenként ránézek, odaadok neki 1-2 játékot és megyek tovább."

Hát én ezt nem merném a babával való foglalkozásnak nevezni.

De biztos jó így is, csak mások az igényeink.

2023. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha elvan akkor örülj neki. Az enyém egy percet bír nélkülem kb.

Azért naponta párszor a helyedben is beiktatnék valami rendszeres foglalkozást pl. Mondóka vagy éneklés, csikizés akármi amikor aktívan rá figyelsz.

2023. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!