Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig elég a Nestlé gyerekital?

Meddig elég a Nestlé gyerekital?

Figyelt kérdés
Van a tesco-ban a Nestlé Junior1+ gyerekital 1519 forintért 375/400g,most akarjuk kipróbálni és egy nap csak egyszer adnék neki lefekvés előtt.Arra lennék kíváncsi,hogy meddig tart ki?Egy hónapig legalább jó lenne,mert szerintem elég drága.
2010. okt. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
a kisfiamnak is olyat vettem egyszer.kb 2 hétig volt elég,úgy hogy egyszer ivott egy nap 180 vagy 210 ml-t(attól függ h elötte mikor evett).ő is vacsira kapta.nagyon szerette.én a dm-be vettem kuponnal annó.egyébbként ott is érdemes megnézni,mert lehet h olcsóbb még úgy is h mint az akciós.azt hiszem olyan 1400-1500 körül volt 1-2 hete mikor láttam.
2010. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor megnézem több helyen is.
2010. okt. 8. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is nézz szét máshol is,más márkát is.a rossmanban és a dm-ben is 2090 a 600 grammos milupa tejital,van két féle is.kb. a milupára az van írva,hogy 20 adag készíthető belőle,de hogy egy adag mennyi,azt nem írja.De a mildibé szerintem a legolcsóbb,nézd meg azt is.
2010. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi régóta iszunk ilyet 2 hétre elég napi egyszer iszik este 180ml plusz kakaóport adok hozzá.1 hónap 3000ft az esti kakaó:)De legalább egézséges:)Egyébként figyelni kell mert a múltkor a sparba 1000ft-os akcióba volt rögtön vettem többet:)sztem: a tescóban a legdrágább de ha nincs akció 100-200 ft az árkülömbség.dm-be 1299ft
2010. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Müllerben vettem Bebivita tejitalt 1090 Ft-ért, ami 500 grammos, de én csak reggel adok neki, mert ezzel nem lakik olyan jól, mint a tápszerrel.
2010. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 8. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A NESTLÉ JUNIOR DRINK 65% BÚZALISZT ( vaniliás, kakaós),kész röhej inkább valami tej alapú italt itass a piciddel, és ráadásul a legdrágább a piacon, végül is felment a liszt ára nem igaz?!!!!
2010. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!