Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a NESTLÉ...

Mi a különbség a NESTLÉ Junior 1+ gyerekital és a BEBA Pro Junior gyerekital 1+ között?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. ápr. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mézes Beba Pro Junior van itthon, meg Nestlé Junior 1+.(Nestléből van vaníliás is egyébként.)

Csak kicsi eltérés van az összetevőkben (vitaminokban is), semmi extra különbség szerintem.

2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy ízlik a babádnak a Junior 1+? Tápszeres vagy anyatejes a babád? Az enyém anyatejes, és a minap próbáltam adni neki ilyet, de utálta, kakaóval is utálta. Aznap volt egy órás hasgörcse is, lehet hogy ettől...? Most 1 éves és még 3x szopik, a tej bevezetése előtt akartam ezt a Junior italt adni neki.
2011. ápr. 26. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem adtam neki, de már megvettük, mert lejárt a kupon. Az én babám is több, mint egy évig volt anyatejes. Az ízesített italokat szereti (Beba mézes, Nestlé vaníliás, Mildibé banános tápszer, Humana banános-vaníliás), ezeket érdemes próbálni, nekem sem fogadta el a natúrt. Viszont van itthon natúr is, néha keverek az ízesítettbe, így elfogadja.
2011. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az enyém sem itta meg kakaóval sem! Elsőként a vaníliásat próbáld, az biztos ízleni fog neki! Sok sikert! :)
2011. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek jöttek be:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!