Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszabb terepen lakók,...

Rosszabb terepen lakók, milyen babakocsit használtok? Elégedettek vagytok vele? Minél többen írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 12:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat!!! :) Ezek ha jól látom mind ilyen Bergon kinézetüek...a bébé confortot leszámítva.
2010. okt. 8. 13:27
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Raf-pol King babakocsink van. Földúton lakunk, tele van kátyúval, és ide tökéletes. Nagy kerekei vannak. Eddig bevált. A kislányunk 3 hónapos múlt.
2010. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mi egy kisvárosban lakunk a város szélén ahhol elég rosszak az utak.Most 20 hónapos a babám nekünk TAKO típusu kocsink van.Nagy kerekei vannak,nem bolygósak hanem fixek,így arra megy amerre tolom.Sok minden belefér a kosarába és könnyen lehet tolni,viszont elég nagy és nehéz,ezért kocsiba nehezen fér be.Mi vettünk egy kisebbet amikor olyan helyre mentünk ahová kocsi is kellett.Vettünk hozzá hordozót is amit rá lehet csatlakoztatni,volt amikor abban toltam,bementünk a postára kintmaradta a kocsi,a gyereket a hordozóban vittem be.Mindenkinek ajánlom.
2010. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi :( az a baj hogy annyira nem tetszenek ezek a Bergon külsejű, vastag, nehéz járgányok :(( 1 éves a lányom és már ilyen nagy újszülött kocsi nem kéne neki, de amiket láttam eddig sport kocsik, azoknak kicsi volt a kerekük és olyan semmi kis anyagból voltak, hogy az ide hozzánk a nagy kátyúkba, rossz járdára, hóba, latyakba nem való:((
2010. okt. 8. 13:31
 15/19 anonim ***** válasza:
nekünk pierre cardin ps 610 van,13 hónapos a fiam.szintén debrecenben élünk, és én is szeretném megköszönni a polgármesternek a járdák állapotát.Néhol 20 centis repedések vannak a járdán méterenként szét van szakadva a járda.Nincs akadálymentesítés a padkáknál,ahol meg a lépcső mellett van,ott életveszély babakocsival közlekedni,főleg esőben,amikor csúszik, vagy hóban.Én a fenti babakocsival nagyon meg vagyok elégedve,5000-ért vettem használtan.Ezzel nem akadok el sehol, az első kerék bolygósítható,így egy kézzel is tudom irányítani.Hatalmas a bevásárló kosár,és az egész kocsi nagyon strapabíró.Két évig használta,akitől megvettem mi is használjuk már vagy négy hónapja, és nagyon jó.Egy valami nem jó benne,az,hogy a karfa gombja kikopott, így könnyen lejön, de én felragasztottam fekete szigetelőszalaggal és nem is látszik.
2010. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
13.38-ashoz: ez a bogárcsápos Pc??
2010. okt. 8. 13:41
 17/19 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Tako Flash van. Dupla kerék mindenhol, első bolygósítható is. Kényelmesen elfér benne a 10 hónapos fiam, és az előttünk lévő földúton is vígan tolom benne. Nem a legkönnyebb, azt hiszem 8,5 kiló, de még nem szakadtam meg:)
2010. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tako Jamper jetix.Szeretjük.
2010. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!