Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első baba lombikos,...

Ha az első baba lombikos, hogy tervezzük a kistestvért?

Figyelt kérdés

A kislányom 8 hónapos, 6 hónapig szoptattam, és most jött meg először. A férjemnél volt gond, ezét kellett lombik: alacsony spermiumszám. Ettől még kis szerencsével (kb mint a lottó ötös :) akár összejöhet simán is egy kistesó. Nem védekezünk, és mostantól akár az is megtörténhet hogy tök kis korkülönbséggel beköltözik egy újabb baba. Ha nem, nem tudom meddig várjunk, mikor menjünk újra meddőségibe? Menjünk-e egyáltalán, vagy bízzuk magunkat a természetre? Elvégre 2 évvel ezelőtt ha valaki azt mondja hogy csak egy gyerekem lesz, de LESZ, azzal bőven megelégedtem volna, a többi csak ajándék. Ti mit tennétek?

Bocs ha kicsit hosszú lettem.


2010. okt. 8. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy jöhet a baba, nem védekeznénk, és ha mindenképp szeretnénk második babát, de magától nem jön, akkor a szüléstől vagy a próbálkozástól számított két év múlva megint lombik.
2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi akkor kezdtünk el a lombikprogramot mikor a tesó 11 hónapos volt. A következő hónapban megvolt a beültetés és sikerült is. Nálunk is ugyanaz a probléma mint nálatok, 1% az esély hogy természetes úton legyen babánk. A nőgyógyász az 1%-ra azt mondta, hogy olyan mintha fogamzásgátlót szednék.

Sok sikert nektek!

2010. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most nem értem, mi a kérdés...

NE védekezz, eddig sima ügy. A következőt akkor tervezd, amikor te szeretnéd. Mi 3 évet akartunk köztük, akkor mentünk újra el a lombik-központba, úgy is lett, 3 év.

3 lombik gyerekünk van.

AZt mi nem tudjuk, hogy ti akartok-e még gyereket és mennyit...

Mi 3 gyereket akartunk.

Ugyanaz a baj, mint nálatok.

2010. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!