Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avonos hajvégápolóról vélemény...

Avonos hajvégápolóról vélemények/tapasztalatok? A száraz hajamat semmi nem hozza rendbe? Rendeltem egyet, de nem tudom megéri-e vagy sem. :S

Figyelt kérdés
Szeretném, ha végre nem lenne száraz a hajam. Nem igazán töredezett, csak egy pár szál, azt is vissza szoktam vágatni.
2011. márc. 1. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtam, illetve még használom. Nem egy nagy durranás, de jó az illata és placebónak jó. Legalább a tudat megvan, h. teszek valamit a hajvégeimért.
2011. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Akkor mi az a szer, ami tényleg hat és rendbe hozza a száraz hajamat?? :S

2011. márc. 1. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem rég rendeltem én is:) Vizes(jól megtörölt) hajon használd és úgy szárítsd meg, nekem így sokkal jobb mintha szárazon kenem rá. De úgy se rossz:)
2011. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hm nekem is van már úgy 1 éve mindig használom és alig fogy. nem nagyon vált be. elfogy(ami még egy év kb) veszek mást :D


L*-*

2011. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
melyiket használod? a narancsot a kéket vagy a zöldet? nekem narancs van és az nagyon jó :D
2011. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a zöldkupakosat használtam, de nem nagyon vettem észre változást, de az illata adja nagyon. kb egyet értek az első válaszolóval..
2011. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En muller sajat markasat meg a tab szilikonos hajvegapolot hasznalom. A mulleresnek illata nagyon rossz..hajon elmegy..de kinyonva meg a tenxerembe uhhh...a masiknak az allaga is jobban ttszik...es inkabb azt hasznalom. En ugy vagyok sok szerrel, mint ezzel is mintz elso..hogy legalabb a tudat h ratttrm..meg ha nem is hasznal...de megnyugvas nekem hogy en amit tudtam megtettem. Neha elgondolkodok hogy ez a sok szer vagy csak penzkidobas mert scak vmi maszlagot elogyartottak...es nem jo az eg vilagon semmire vagy en hasznalom rosszul..xd pl keveset rakok ra..nem oszlatom el alaposan. Nem is tudlm mit kene hogy varjak egy hajvegapolotol? En amikor megcsinaltam a hajam...akkor szoktam hasznalni. Vhogy szimpibb mint meg vizesen..mert vasalom is..es vjogy ilyeneket nem akarok beleegetni a hajamba. De lehet ugy jobb lenne..mert mar alapba nem olyan szaraz es ha vmit szarit a vasalo akkor legalabb ez volt rajta es vmit megakadalyozott.. Passz...:) bocs ha off jellegu.
2012. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!