Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy oldja meg hogy a...

Ki hogy oldja meg hogy a babája a fiókokat ne tudja kihúzogatni? Félünk, hogy az ujját odacsukja vele.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 15:57
1 2
 11/18 flora08 ***** válasza:
A fiókok közül egy van, amit elér, megértette, amikor szóltam, hogy nem nyitogassa. A konyhaszekrény alsó szekrényeit viszont nem bírta békén hagyni, állandóan csapkodta, meg rámolta kifelé. Meguntam, vettünk rá mágneses zárat. Szerintem jó találmány, nem kell felfúrni és nem hagy nyomot a bútoron. Biztosan van fiókra is. Amikor rájött, hogy nem tudja kinyitni, nem piszkálta többet.
2023. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nektek ezt a fiok huzogatast mennyi idosen kezdtek? Es az ajtokat is csukogattak? Nekem nagyon para, hogy ezt elkezdte, de remelem, hogy ez ilyen baba dolog
2023. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12, akkor kezdte, mikor bútorok mellett sétált. 9-10 hónaposan. Lassan 20 hónapos, nem hagyta abba, csak már nem csukja oda a kezét.
2023. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 koszonom, h valaszoltal, de az ajtokat is nyitogatta vagy csak a fiokokat? Mert ram ijesztettek elegge, hogy odaul es hajtogatja egy 5-10szer az ajtot , hogy ez mar ismetlodo cselekves vagy mi. De aztan bejon hozzam pl vagyha en eljovok onnan, 1percmulva kb jon utanam, de azert en is eszrevettem, h odaul es “ellapozza” maga elott parszor, megmondom oszinten kicsit engem is zavar, a fiokok nyitogatasaval nem volt bajom, mert kozben lattam, h pakol is ki belole, nem az van, h nyitja-csukja, nyitja-csukja, de ez az ajtozas kicsit ram is ram hozta a fraszt.
2023. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem a #13as vagyok. Az én fiam csukogatja az ajtókat, semmi probléma nincs ezzel. Tudom milyen érdekes nekik hogy ezt a nagy dolgot tudják mozgatni? Az én fiam mondjuk kukucsol is közben. Meg vigyorog, keres minket, hogy láttuk-e?

A te gyereked is így csinálja? Vagy csak leül és kizökkenthetetlenül csinálja?

2023. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 meg csak 8es fel honapos, nem kukuccsol hozza, en sztem kizokkentheto, ha pl mondom, hogy sziaa pápá, en mar megyek be , gyere, akkor jon szinte mindig, vagy ha parszor megcsinalja, utana lat mast, akkor odamegy ahhoz es jatszik azzal, de azert egy 8-10szer nyitja csukja egymas utan, hat remelem ez csak ilyen babadolog.
2023. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen kár aggódnod, most ez a szuper izgalmas neki. 2 hét múlva majd talál valami mást :D
2023. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem autista, csak tanul.

Az autisták akár órákon keresztül ismételnek dolgokat. A gyereked csak játszik.

2023. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!