Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A csüccs tottyanás nem árt a...

A csüccs tottyanás nem árt a pici agyának?

Figyelt kérdés

Most tanul állni és már szépen meg is tartja magát, de most azt kezdte tanulni, hogy tud leérkezni. Általában oldalra, és úgy ül le, de néha totty.

Inkább fogjam meg, vagy hagyjam, vagy mit?


2010. okt. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Mi va' ?
2010. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutacs épp azért nem nő be teljesen kb. 3 éves korig (igen, 2 évesen már nem kitapintható, de még nem nőtt be), hogy tompítsa az éppen járni tanuló babák esése okozta agyrázkódását. Nem árt nekik nyugi, de ha állandóan ott állsz mellette és elkapod, akkor soha sem fogja megtanulni, hogyan kell esni, ami később fog rettenetesen sok problémát, sőt, komoly sérüléseket is okozni.
2010. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kérdeztem a dokitól, ha beüti a fejét ilyen állásból való elesésnél, hogy az nem árt-e, azt mondta, hogy nem. Persze, ha pl. pelenkázóról esne le, az más kérdés, de ez a természet rendje, hogy mire megtanulnak járni és még persze utána is, sokszor el fognak esni. Én emlékszem még ált. alsó osztályban is jópárszor futás közben megbotlottam és a térdem elég sokszor sebes volt. Persze én is ott állok általában a babám mellett, talán én is jobban féltem, mint kellene. Főleg a parkettán és a járólapon féltem, még annyira nem tud esni, 2-3 hete állt fel. 8 hós
2010. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Inkább azzal lesz nagy problémája később, ha ilyen idióta szavakat tanítasz neki.
2010. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges válaszokat, a többi nem érdekel, gondolom ti vagytok azok a vitát szító anyukák, akiknek otthon nincs jobb dolguk mint másokat bántani, nem itt kell az otthoni feszültséget levezetni.
2010. okt. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!