Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hányszor eszik a 8...

Kinek hányszor eszik a 8 hónapos babája és mit?

Figyelt kérdés

Az én lányom alig hajlandó valamit megenni a tápszeren kivul.

Barmit adok neki max par kanal es annyi is.

Es igy kb 4x eszik egy nap az is tápszer. Annyi hogy tizoraira sikerul megennie par kanal gyumolcsot. Mit csinaljak,mit csinalok rosszul?



2023. ápr. 16. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2 óránként szopott plusz tízórai ebéd uzsonna vacsora babakaja. Pép, darabos, én főztem neki általában.
2023. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos csecsemőnek még szüksége van napi 4-szer tápszerre, akár többször is kaphatna. Teljesen mindegy mennyit eszik másból, elég ha kóstolgat.
2023. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat adnek en neki tobbszor is ha ehes lenne.. de csak azert kerdeztem mert tegnap beirtam,ramentem a milupa oldalra a 8 honapos baba fejlodese stb. Azt irja h napi 6-7 etkezes,ebbol 3 kivaltva. A tapszer 220-270 ml. Hat azert orulok ha az en lanyom megeszi a 200-230at.
2023. ápr. 16. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A 11 hónapos fiam se eszik meg 220-270 tápszert. 180-210 között eszik.
2023. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!