Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babad 2 alvas...

8 honapos babad 2 alvas kozott hany orat bir ki? Hanyszor alszik 1 nap?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 honapos. Reggel fel 8-8 kozott ebred. Fel 11kor mar alszik, kb masfel orat. Delutan fel 4- 4 kozott teszem le ujra aludni, de o mar almos, nyugos fel 3-3 korul. Ekkor megint alszik kb masfel orat. Este fel 9kor megy aludni, es ahogy irtam, reggel kb fel 8ig alszik. ( ejszaka szopizik meg, ujabban nagyon rosszul, nyugtalanul alszik). Kb napi 14 ora az alvasigenye. Mindenhol azt olvasom, h 2 alvas kozott mar ki kell birnia 4 orat. Nos az en babom nem bir ki ennyit. Kb 2-3 hete kuzsik, talan azota farad el jobban napkozben. Kivancsi vagyok, ti babatok hogy van ezzel? Ha 4 orat kibirna, akkor csak napi 1 alvas lenne. Bar azt is olvastam, ilyenkor mar sok baba csak napi 1et alszik.

2012. nov. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A kislányom 29-én lesz 8 hónapos.

Nálunk kétféle forgatókönyv van:

1. Reggel 9 körül kel, majd 12-12.30 körül alszik egy fél órát. Délután 16 óra körül alszik megint egy fél órát. Fél 8 körül fürdetés, vacsi 20 óra körül, ami közben elalszik, és alszik reggel 9-ig.

2. Reggel 9 körül kel, majd 12 óra körül alszik fél órát. Délután 3 körül ismét, majd 6 körül is szintén egy fél órát alszik. Ekkor mondjuk nagyon soká alszik el, olyan 21.30-22 óra körül. Reggel szintén 9-fél 10 körül kel...


Tehát összességében nagyjából annyit alszik, mint a Te babád, csak az eloszlás más. Éjszaka 12-13 órát, napközben 1-1,5 órát...

Kb.3,5 órát bír ki két alvás között.

2012. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 9hónapos baba van.

2-3órát bírt ki egy hónapja, most már inkább 3-at napközben.

Most úgy van, hogy fél8kor kel, fél 11-től alszik 12ig, utána 3-5ig, és 8kor megyük fürdeni, aludni.

2012. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Latom akkor nem csak az enyem nem bir ki 4 orat, vagy csak nehezen birja ki. Koszonom a valaszokat, hasznosak voltak.
2012. nov. 22. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok- ahogy látom nálunk is úgy van, ahogy nálatok!!

egyébknt nem egyforma a babák alvásigénye. Nekem pl 20hónapos volt a nagyobbik fiam, amikor még mindig 2-t aludt napközben!!!

Akkor 1hónap alatt nagynehezen átszoktattam az egy alvásra, nemsokára 2,5éves lesz, reggel 7kor kel, 12,30-15,30-ig alszik és este fél9-9között alszik el. Még mindigi kb 13órát alszik egy nap.

2012. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém 7 hónapos 2x1,5 órát alszik általában,délelőtt alig bír ki 2 órát,viszont ha délután 5 körül kel,este 10-kor fekszik.tehát 5 óra hosszát bír,csak utána álmos,minden babó más
2012. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!