Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szeparációs szorongás?...

Ez szeparációs szorongás? Vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos babánk. Kb.2-3 hete kezdődött, hogy a férjem nem nyúlhat hozzá éjszaka. A nappali alvásnál is 50-50%, vagy hagyja, vagy nem. De éjjel nem mehet hozzá. Felveszi, elkezd sírni, de úgy, mint akit ölnek. De szó szerint. Semmilyen más helyzetben nem sírt/sír így. Talán amikor elesett, és szétnyílt a szája. Akkor volt ekkora üvöltés. Már majdnem hány, annyira sír. Ez normális? Előtte sosem volt ilyen. Sokszor ment hozzá éjszaka az apukája, simán vissza tudta altatni. Most meg ez. Értem, hogy engem akar, engem az aggaszt, hogy ennyire üvölt. Miért?
2023. ápr. 18. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus szepracios szorongás. Olvass utána mi az valójában és rájössz miért üvölt.
2023. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ennyire?

Valamelyik nap a boltban lenyúzta az ujját, felgyűrődött a bőr. Akkor nem sírt ennyire. Egyszerűen már alig kap levegőt, úgy ordít.

2023. ápr. 18. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben írja, hogy szélsőséges esetben dühkitörései is lehetnek. Teljesen normális tehát. Ő így éli meg. Nagyon nehéz lehet neki.

2023. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jó ez a cikk.

Olvastam már róla máskor is, de egyszerűen hihetetlen, hogy ennyire ki tud szegényem borulni. Már volt, hogy éjszaka kivittem a teraszra, mert annyira sírt, hogy alig kapott levegőt. Nagyon durva.


Azért próbálkozik az apja, de most már sokkal jobban figyelek, hogy időben ott legyek, amikor kellek. :)

2023. ápr. 18. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!