Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás ès alvás?

Szeparációs szorongás ès alvás?

Figyelt kérdés

Úgy erzem megőrülök...

11,5 honapos kislányom elég keményen szorong most, nappal sehova nem enged menni, nem tehetem le, sikítva mászik utánam. Éjjel alig alszom, fèl óránként vagy óránként kel, 5-6 fele végleg ébren van es sikít hogy ki akar jönni. Én meg nem tèrek magamhoz. Teljesen egyedul vagyok vele, apuka nincs jelen.


Ugy erzem osszeroppanok. Más ezt hogy bírja? Másnál is ennyit kel a baba?


2023. márc. 25. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Kb 2 hónapja tart.

Túlélésre megyek, jobbat nem tudom. Tegnap pl 3 kávé és 2 energiaitallal vészeltem át a napot.


Nekem 18hós

2023. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igaz nem szepa miatt, hanem még hasfájás okán (kb 2hetes korától kezdve) vettem magam mellé az ágyba a fiam. Néha próbálkoztam a keléssel, visszaaltatással de kb zombimódba működtem (csak cicin alszik el este/éjszaka).

Azzal, hogy magam mellé vettem, egyszerűbb volt visszaaltatni, nem kellett másik szobába járkálni, nem fáradtam el annyira.

Nyílván ezt nem mindenki vállalja be, nem is mondom, hogy ez a tuti megoldás, nekem ez vált be.

Az, hogy hogy bírja más.. muszáj. Nem mondhatjuk, hogy na most akkor hagyj békén 3órát aludni. Sokszor az tartotta bennem a lelket, hogy elmúlik ez az időszak, semmi nem állandó.

2023. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mar jar jott utanam ejjel velem aludt

Tuleltuk.

2023. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez colt nálunk is

Kitartás!! :(:( valahogy átvészeled

2023. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk 7 hónaposan volt egy ilyen időszak. Én nem bírtam, magam mellé vettem, azóta is együtt alszunk, de már megszerettem. Ha mellettem volt, átöleltem, sokkal kevesebbet kelt, mert érezte a közelségemet, csak megébredt és aludt tovább.
2023. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak ilyen időszakok. Először 8 hónaposan volt, most 10 hónapos, megint itt van. Éjszaka óránként, másfél óránként kel. Fel kell venni, ringatni kell, sétálni vele. Ha mázlim van, elég, ha ülök vele a kanapén.

De ilyenkor még az apjánál is üvölt. Pedig le szokott váltani a férjem alapból, ha olyan az éjszaka. De ilyenkor esélytelen.

Túl kell élni. :)

2023. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitartas. Szeretgesd, olelgesd, elmulik. És amikor alszik aludj te is. Szarj le minden mást. :)
2023. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!