Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebóra névről mi a véleményetek?

Bebóra névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A Bebi, mint becézés szerintem nagyon cuki, és senkit sem ismerek ilyen névvel. Hozzátenném, az én neven is nagyon ritka és külföldiek számára gyakorlatilag kiejthetetlen. A Bebóra legalább könnyebben ejthető.

2023. ápr. 21. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rettenetes, de ez ne vegye el a kedved.
2023. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
katasztrófa
2023. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mintha elírták volna a Debórát. Wikipédia: “ismeretlen eredetű és jelentésű női név.”

Akkor miért létezik egyáltalán?

Ennyi erővel Hpcatnmdn-nek is elnevezheti bárki a gyerekét itthon, ha már bármilyen ismeretlen eredetű zagyvaságot névnek kell csúfolni.


A Debóra d-vel létező név is, ami Bibliai eredetű, ritka, de szép.

Bár volt ismerősöm, akinek ez volt a második neve és Zsebórának csúfolták.

2023. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igazad van 3-as, nem akarnám, hogy Zsebórának csúfolják. :(
2023. ápr. 22. 00:03
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Szörnyű.
2023. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
BE-vel kezdődő név azért van még, és az már lehet Bebi.
2023. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mintha a Debóra ( ami amúgy is ritka név ) változata lenne, őszintén soha sem hallottam :)

Én nem javaslom. A bece neve (Bebi) szerintem aranyos :)


Mivel nem gyakori és könnyen becezhető, illetve könnyű gúny becezest találni rá, nem javaslom :) De ez az én véleményem, lehet egyszer a top tíz nevben lesz :)

Btw én is leendő anyuka vagyok, meg nincs nevünk és nehéz feladat :)) ( kisfiú )

2023. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van Bernadett ismerősöm, akit Bebinek becéznek.

Ez sokkal normálisabb névadás.

2023. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Olyan mintha nem tudnád kimondani a Debórát. Szerintem még válogass kicsit. Nem az az első hogy lehetőleg egy hasonló nevű se legyen az oviban, hanem hogy ezt egész életében használni fogja és képzeld el ahogy ügyvéd, orvos, vagy bármi lesz belőle, amit kicsit is komolyan kell venni, és az lesz az első gondolat róla, hogy nem tudja kimondani a saját nevét?
2023. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Egy igazi sorscsapás lenne szerencsétlen számára ha ilyen okádék nevet kapna. Ha egészségesen is születik, ezzel a névadással biztos hogy súlyos mentális rendellenességbe taszítanátok őt és örökre megpecsételnétek a sorsát
2023. ápr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!