Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is született ugy a...

Masnak is született ugy a babaja, hogy pici piheszörök voltak rajta (kar, hat), es kihullott utana?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, a méhen belüli életben a babákat ilyen szőrök borítják (languo) borítja. Van, amelyik babáról ez születése előtt és közben teljesen lejön, másokon kevés rajta marad. Az én lányomon elég sok volt, de néhány hónap alatt teljesen eltűnt róla.
2010. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nikcsi ***** válasza:
Igen, a kisebbik fiamnak meg az arcan is voltak, a homlokan, halantekan, vallan, hatan, de par het utan szepen kihullottak. Ne aggodj, el fog tunni.
2010. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden magzatot lanugo borít, csak van, akinek mind (vagy a nagyja) kihullik születés előtt, és van, akinek helyenként megmarad és később hullik ki.
2010. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekünk nem pihe volt..... Még a nuniján is volt szőr. Igaz az apukája én és is kreol bűrűek, fekete hajúak vagyunk. Szerencsére mind kihullt, hátul a feneke fölött maradt egy pici, szerintem azért, mert az nem dörzsölődik állandóan, így nem tud olyan könnyen kikopni, de biztos az is eltűnik.
2010. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fülikéjén volt,de nagyon:))Nagyon édes volt,rendesen meg lehetett csipkedni:)Elmúlt neki,de vmennyire még most is megvan,de csak annyira mint mindenkinek:)
2010. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fülén nagyon sok szőr volt. Meg ha hiszed, ha nem farka is volt. Egy kis kunkori szőrcsomó a farkcsontján. Akkor én is megijedtem, hogy így ne maradjon szegénykém. De lekopott.
2010. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom 20 hós, még mindig pihés, a homloka, a háta, a comja. Egyébként a vezetékneve Farkas:) Nemtom, mikor fog neki kikopni, volt a családban olyan gyerek, aki szintén sokáig volt szőrös.
2010. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamon még mindig rajta van a szőr ami a hátán éss a karján van. Igaz nem olyan rengeteg, de azért van. 13 hós és még mindig nem hullott ki, pedig én is úgy tudtam,hogy ez el fog tünni. Végül is fiú, ha maradnak a szőrök nem annyira vészes:)
2010. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs gyerekem, de láttam olyan babát is, akinek szinte, pajesza volt.
2010. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!