Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt hánythat egy...

Fogzás miatt hánythat egy baba? Pár napja öklendezet is.

Figyelt kérdés
10 hósan most jön a rágó foga. ma szinte semmit sem evett és amit evett azt ki is hányta! már hetek óta enyhe náthája van és felsír sokszor éjszaka, de az étvágya nagyon jó volt, de ma kicsit aggódok ezért
2010. okt. 9. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, bár ez nem jelenti, hogy nem lehetséges. Én inkább a náthára tippelnék, hogy visszacsorog a torkába némi orrváladék és ez irritálja a nyelőcsövét, gyomrát, emiatt hányt, öklendezik.
2010. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a náthástól biztos nem hányt, mert az olyan minimális, hogy ha kiporszívozom akkor nem is jön csak alig valami. A szipogás is a vérbőségtől van amit a fogzás okoz. olvastam régebbi kérédseket, többen is kérdeztek erről, de alig van rá válasz!
2010. okt. 9. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ok. én csak az enyémekből indultam ki. Náluk is volt olyan, hogy kiszívni nem sikerült semmit, sőt, mikor nagyobban lettek, kifújni se tudtak semmit, mégis panaszkodtak, hogy "rossz lenyelni ami az orrukból a torkukba megy"... A lányom érzékenyebb volt erre, ő nem egyszer öklendezett és hányt is tőle... A fogzás miatt még nem hallottam hányásról, bár sajnos egyre több dolgot kennek arra..
2010. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az nem lehet, hogy azért öklendezik, mert túl mélyre dugja le az öklét? Az enyém fogzáskor mindig majszolja a kezét, s nálunk is van, hogy öklendezik, de azért hányni nem hányt.
2010. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak az ujjacskáját rágja, igazán nem is nyügös, jó kedve volt egész nap. De sugárba kihányta a tejpépet, és az ebédet meg 3 kanállal fogadott el, azt nem erőltettem. Na de a vacsit próbáltam, és ez lett a vége :-(. Szépen alszik, fel se sír... holnap ráadásul keresztelőre megyünk, remélem nem lesz beteg!
2010. okt. 9. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogzástól nem hány egy gyerek, pláne nem sugárban! Ha holnap is hànyna reggel, vidd az ügyeletre. Nem lázas?
2010. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lázas, szépen alszik. Napok óta felsírt éjfélig, de most egyszer sem.
2010. okt. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!