Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egesz nap sikit, visit, sir a...

Egesz nap sikit, visit, sir a 7 hónapos baba. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
7,5 hos babam egesz nap szenved, szó szerint sikít, de nem az az öröm sikoltozas. Fulsiketito. Látszik rajta hogy szenved, sokat sir, egesz nap almos megse tud aludni, ha ki is dől akkor is nagyon rovideket tud aludni. Olben is szenved, sir amikor altatom. Már jopar napja ez megy. Nemtudom hogy segíthetnek rajta. Nem rég volt lazas beteg. Fogzik is azt látom. Sehogy se lehet lekotni. Mit tudnék csinálni még? Borzaszto látni ahogy vergodik és szenved. Nagyteso se birja ezt a brutális hangoskodast mar. Valakinek van valami jó tanácsa?
2023. máj. 4. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a foga zavarja, erre valami? Van, amikor a gélek nem segítenek már, akkor egy nurofent beadni, hátha segít? Főleg ha lázas beteg volt nemrégiben, hátha még fáj valamije.
2023. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is az jutott eszembe, próbáld ki, hogy kap Nurofent/ Panadolt, ha abbamarad a sírás, akkor a foga a baj, vagy másvalami fáj. Főleg, ha nemrég volt lázas, esetleg hurutos betegsége, visszavinném a dokihoz, egy fülfájás is tud ilyet csinálni, észrevétlenül ráhúzódhat a gyulladás a fülére.
2023. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt voltunk a dokinál, akkor megnezte a fülét, az rendben van. Torka kicsit piros ennyit mondott, meghallgatta az is rendben volt. Végül csak annyit mondott, hogy a lazat csillapítsam és ha nem mulik vagy egyéb hurutos tünet jelentkezne vigyem vissza. A láz csillapodott, de próbáltam napkozbe is meg este is adni neki Flamborin cseppet, és ugyan ez volt. Ahogy ma is, bár ma még nem adtam neki gyogyszert mert laztalan is. A nurofen sajnos nálunk a lazat se vitte le, ezért azt most nem használom. Dentinox van itthon, időnként bekenem neki de semmit se ér.
2023. máj. 4. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy a torka fáj. Sajnos vannak ilyen időszakok, nálunk is extrém nyűglődés van most 4. napja kb., én fogra tippelek a mi esetünkben.
2023. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, nálatok mennyi idős a pici? Igen mi is fogzunk 6 van eddig de nagyon túr a szajaban és mindent rag.
2023. máj. 4. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fog lesz szerintem is :/

Nálunk is gyakran ezzel társul.

2023. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok

11 hónapos, hetek óta duzzadtabb az ínye több helyen, de nincs különösebb jele, hogy tényleg megindultak volna ezek a fogak, csak a napok óta tartó éjjel-nappali, lassan elviselhetetlen nyűglődésből sejtem. Más oka részünkről nem igazán lehet ennek...

Nem tudok jobbat tanácsolni, mint hogy túl kell élni és ha nagyon sír és semmilyen gél, rágóka nem válik be, akkor fájdalomcsillapító, neked meg egy jó pálinka. :D Kitartás!

2023. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom 😄
2023. máj. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!