Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy 7...

Mennyire normális, hogy 7 hónapos fiam szinte egész nap "búg"?

Figyelt kérdés

Ha már nincs el egyedül, akkor együtt játszunk, mondókázunk, éneklünk, még is nagyon sokszor van, hogy "búg" mert meglát valamit, amit nem kaphat meg, de érdekli és meg akarja szerezni.Persze megmutatom neki(DVD, kulcs, telefon, virág, akármi)de ki van akadva, ha nem veheti a szájába....

Más babája is csinálja ezt?


2011. máj. 9. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, mit jelent a búgás, :) de az én kislányom is 7 hós és egy hete nagyon kis akaratos lett. Alig van el magában, előtte szépen eljátszott. Pl a telefonomat nagyon szereti, de szájába akarja venni, ha elveszem, bevágja a sztárallűrt. Ugyanez a távirányítóval, stb, ami nem neki való :)
2011. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaa a búgás valami ilyesmi hang:hööö-hööö-hööö, bár ezt nehéz leírni:)de minden tetszik neki!A szüleimnél a fellógatott erős paprika is!Pedig azt még a kezébe sem adhatom.
2011. máj. 9. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ennyi idős a lányom, és ő is ezt csinálja.Búg, mint egy kis galamb.De ő inkább így: hűűűűű,űűűű,űű, hűű.

Ne haragudj, hogy a miértre nem tudok válaszolni,de általában akkor csinálja, ha nagyon akar valamit.Volt egy időszak, amikor akkor csinálta, ha szopizni akart.:))

2011. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Babául ez csak annyit jelent: Hé anya, adod ide, de rögtön!


Ezzel a búgással jelzi, hogy azt akkor is, ha fejre állsz kéri:) Lesz ennél cifrább is:)

A fiam fejhangon sípolt(most sem nőtte ki, pedig már el is tudná mondani)

2011. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam, köszi:)ja és hűűű nálunk is van:)de a hööö van többségben:D

Már azt hittem valamit rosszul csinálok, de képtelen vagyok neki annyiféle játékot kitalálni, hogy 5 percenként mindig le legyen foglalva valami mással, újjal....

2011. máj. 9. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Értem már :) a lányom ezt csukott szájjal csinálja :)
2011. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na az is jó lehet:D
2011. máj. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!