Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai még ez? Szerintem...

Nem korai még ez? Szerintem mindent nagyon hamar csinál. Ma töltötte a 7. hónapot, és már fél kézzel kapaszkodva, pár másodpercig megállt.

Figyelt kérdés
Már vagy 2hete hogy áll,de eddig mind a 2kezével kapaszkodott. Még alig múlt 5hónapos mikor magától felült,és féléves korától már stabilan ül.
2010. okt. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő így fejlődik.

Ha magától csinálja és nincs "erőltetve", akkor nem korai. Nyugi.

Az én fiam is hamar csinált mindent, kivéve az ülést,azt majdnem 10 hónaposan kezdte, de addigra már állt,mászott, kapaszkodva lépegetett. Ülni most sem szeret, mert már magától jár, most meg ez köti le.

2010. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem gond:)

az én babám 2 hósan már teljesen forgott=)

most tölti még csak a 4et de félig felül magától...

én sem eröltetek neki semmit az apja is "korán érő" volt és én is!

én büszke vagyok rá h ennyire erős és ügyes babám van=)

sztem egyszerűbb ha te is örülsz neki mint h aggódj=)

2010. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális.Én fiam is "gyorsabb" az átlagnál.Most 5 hós és már mászni próbál,néha sikerül is neki.Kicsit furcsállottam,de az orvos megnyugtatott.
2010. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pomat ***** válasza:
semmi gond tényleg! Nem egyformák a babák és más ütemben fejlődnek. A kislányom is hasonlóan fejlődött. 3hónaposan fogolódott; 4 hónaposan etetőszékben játszott, ült; 6 hónaposan mászott mint a szél; 7 hónaposan elkezdett felállni és 9 hónaposan kezdett egyedül járni. Most egy éves és stabilan jár, mászik mindenre, tol mindent, fut apuci elé.....Örülj neki, mert sokkal több mindent tudtok csinálni:-))) Sok örömet nektek is!!
2010. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok. Büszke is vagyok rá nagyon! Egy kis energia bomba,pörög-forog,kúszik-mászik olyan gyors mint a villám. Tiszta életveszély! Már mindenfélét gagyarászik,és imád tapsolni.
2010. okt. 10. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hónapos volt, amikor felállt és szinte azonnal kezdett is kapaszkodva lépegetni. Ő is hamar csinált mindent, addigra stabilan ült és mászott is. Most 9,5 hónapos, azóta nem csinált semmi újat (mármint mozgásfejlődést), csak a már meglevőket finomította. Én nem aggódtam miatta, semmit se erőltettem neki, büszke voltam rá, hogy ilyen kis ügyes.
2010. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!