Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogy a tej vagy növekedési ugrás?

Fogy a tej vagy növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
Mielőtt a kisbabám betöltötte a 6 hetet 1 nappal valami megváltozott... konkrétan tejes zacsko lett a cicim, olyan mintha nem lakna jól a babám, folyton cicit kér. Èjszaka viszont telítődik a cici és olyankor ha etetem alszik mint a bunda...napközbeni szopiknál nyűgös cicit keres állandóan. Eddig vacsinál is megetettem szépen aludt, most híaba eszik nem lakik jól...fogy a tej vagy növekedési ugrás ?

2023. máj. 11. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Növekedés ugrás
2023. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hogy fog rendeződni a dolog? Marad mindíg ilyen plöttyedt a cici? Visszaáll minden a régibe?
2023. máj. 11. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eltem at en is pont most a 3 hetes babammal. Uresnek tuntek a cicik es szegeny kisfiam nagyon sokat sirt a mellemen.



Ilyenkor ki kell tartani es szoptatni tovabbra is, marmint persze ha szeretnel, csak akkor.

Felelmetes egyebkent, mert nyilvan ehes es rossz ezt nezni, meg hirtelen keves lett neki a tej, viszont igy allitja be maganak a megfelelo mennyiseget.


Eltarthat par napig, de aztan rendezodik a dolog.

2023. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretném persze továbbra is :)

Köszi

2023. máj. 11. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mell tej termelő és nem tároló szerv. Szimplán annyi történik, hogy beállt a kereslet-kínálat. Növekedési ugrások is azért vannak, hogy leadják az infot, hogy több tej kell. Igen ilyenkor ijesztő lehet, hogy folyton cicit kér, sír, azt gondolod nem elég pedig de, mindig annyi tej termelődik, amennyi a babádnak kell. Sokan ilyenkor megijednek és tápszert adnak, pedig pár nap múlva magától is rendeződik a helyzet. Szóval nyugi, szoptasd csak amennyit igényli, nem lesz kevés a tej :)
2023. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem feszül a melled, még van elég tejed.

A mell tejtermelő szerv, a tej nagy része szoptatás közben termelődik. Az, hogy nem feszül, csak aut jelenti, hogy kezd beállni a kereslet-kínálat.

2023. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éves a fiam,total.log a mellem de még mindig spriccel belőle még szopizik is a fiam,hányszor el sem hiszem,hogy megy belőle valami,pedig de.

Neked is van tej ott ne aggódj.

2023. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!