Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú, nem drága, de...

Milyen márkájú, nem drága, de strapabíró, dönthető háttámlájú, kényelmes, nem nehéz esernyőre csukható babakocsi tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Két gyerekes anyuka vagyok. Nagyobb már két éves, neki már csak egy tili-tolit tartunk vésztartalékba itthon. Kisebb négy hónapos. Travel systemes babakocsink mózesét 3 hónaposan nőtte ki. Sportrész hosszú, de szűk lesz, ha majd nagyobb lesz. Ezt a babakocsinkat el akarom adni. Van még egy bogárcsápos sport kocsink (Baby Point), ami 6 kg, de csak lapra csukható. Amúgy nagyon szeretem használni. Jókat hallottam Espiro márkáról. Valaki ismeri.

Olyan esernyőkocsit keresek, ami bírja terepet, télen is valamennyire védett benne a gyerek, dönthető több fokozatban és hóban is tudnám tolni.Max. 30 ezret tudok rászánni. A meglévő babakocsik ára talán fedezné.


2010. okt. 10. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Espiro magic 3
2010. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!