Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Drága bergon cross babakocsi...

Drága bergon cross babakocsi + babahordozó 40 ezerért alig használtan?

Figyelt kérdés
igazából ez az a márka amit kinéztünk magunknak, vidéki utakra/ járdákra pont jó, de nem tudom mennyi újonnan az ára, ennyire még nem néztem utána.
2010. aug. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

árat én se látok de városba tényleg ne vedd.

boltban egy átok és egy évesen cserélhetitek .


ha van akkora autótok amibe belefér akkor nincs gond.

2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy teszveszet találtam 25ért hordozóval...

Új árat meg 30-60ig de sehol nem jelölik, hogy mi a tertozék, csak torz képek név és ár, albert üzletházban.

2010. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 évesen cserélhetjük? de pont azt olvastam róla, hogy nagyon tágas, talán az egyik legtágasabb babakocsi.

vagy akkor nem?

2010. aug. 26. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

az igaz hogy tágas csak amikor nagyobb lesz a gyermek és mentek vele ide-oda akkor lesz rossz mert nagy önsúllyal eleve nagyobb pl. 13-14 kg-os babával / gyermekkel akár lépcsőn vagy boltban forgolódni vele tényleg rémálom.


nem csak a bergon hanem úgy ált. az ilyen szerkezetü babakocsik.


általában egy éves kor körül merül fel az igény egy esernyőre csukható babakocsi iránt amivel könnyebb boltba járni és sétálni is ha elfárad beleül pillanatok alatt összecsukható és a kocsiba is belefér egy nyaralás alkalmával.

2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi így értem.

és az árában tud még valaki segíteni?

2010. aug. 26. 13:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk 50 ezerért, újat, hordozó nélkül. Nekünk nagyon bevált, nagyon tágas, a kisfiam 3 éves korában még a nyaralásra is vittük magunkkal a kocsit, mert napközben tudott benne aludni, városézés közben.

Hátránya, hogy nagy helyet foglal.

Nekünk felfújható kerekű van, göröngyösebb terepen kiváló.

2010. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!