Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyan Vigantol van nálam,...

Ha olyan Vigantol van nálam, ami rajta van a kiadott felhívás listáján a gyártási szám szerint, visszavigyem a patikába? Visszaveszik? Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Mondjuk már fél üveggel beadtam neki....
2010. okt. 10. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
MIKOR HAGYJÁTOK MÁR ABBA A VIGANTOLOS KÉRDÉSEKET??????? Miért nem nézel már utána? Az Ogyi kijelentette, nem jelent egészségügyi kockázatot a babára nézve, biztonsági okokból vonták be. De nem fogják visszavenni.
2010. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

off: mikor hagyjátok már abba a "mikor hagyjátok már abba a vigantolos kérdéseket" -t?

ez egy kérdező oldal. lapozz.


kérdezőnek sajnos nem tudok válaszolni, vidd vissza a patikába, és megmondják mit csinálj vele.

2010. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
De ez a téma már 56-szor ki lett tárgyalva ezen a bizonyos kérdező oldalon. Nem volt elég???
2010. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én például adom tovább ugyanúgy. Már egy üveggel elhasználtunk, az is listás volt. A gyógyszertár nem cseréli ki. És arra sincs garancia, hogy az új üvegbe nem a régi kilistázott szert öntik vissza...
2010. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Utolsónak: nem a szerrel magával volt a gáz, hanem a cseppentővel. Most voltam patikában, új Vigantolt adtak ki, nem gumi csepegtetős.

A gyógyszerész szerint ez egy újabb EU-s baromság, visszavonták az összes Centrum vitamint is, amit már évtizedek óta a fél ország szed. Most pakolták, amikor ott voltam:)

2010. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
De nem tudhatod, hogy beleoldódott-e a gumicseppentőből az oldatba az anyagból, és hogy azt töltötték-e újra az új üvegekbe. Mert nagy valószínűséggel ez történt a bevont oldatokkal...
2010. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, de most újra fel kell íratni a cseppeket és csak úgy kapok a patikákban az új kiszerelésből?
2010. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell íratni és ki kell váltani.
2010. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi az offért. Úgy tünik nem volt elég az ilyen jellegű kérdésekből, mert én pl. nem tudom, hogy miről van szó. Mi van???
2010. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írd be a google-ba, hogy mérgező vigantol, és kidob pár érdekes olvasnivalót.
2010. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!