Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszavigyem a szandiját?

Visszavigyem a szandiját?

Figyelt kérdés
Vettünk neki ma egy szandit ( első szandija) és a bokarésznél a tépőzárnál egy ponton piros lett a kis lába. Vigyem vissza, vagy várjak még hátha betörik a cipő? Bőr belül . Megnéztem van ott egy kis pukli a szandin, az nyomhatta de ha bőr akkor be fog törni vagy inkább vigyem egyből vissza? Hogy működnek ezek a szandik? Bocsi a sok kérdésért de fogalmam sincs még ezekről mert most vettünk előszőr szandit . :( Dr. Punto a márkája amúgy. Nektek volt ilyen hogy kipirosodott a lába tőle?
2010. jún. 24. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Zoknival adtad rá a szandált vagy csak mezítláb?
2010. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zoknival is és mezitláb is utána, de már amikor levettem a zoknit akkor is piros volt :(
2010. jún. 24. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, 3 napon belül cserélik ha még nem járt benne kint. Ha sétál benne feltöri majd a lábát, nem bír majd benne menni mert nyomja fáj, és nincs másik amit ráadnál, meg állandóan az járna a frjedben vajon kényelmes- e neki. Vidd magaddal a gyerekrt, próbálj rá másikat sétáltasd ott benne és meglátod nyomja e.
2010. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy a gyereket mindig elvisszük de egyszerűen olyan hisztit csap a próbálás miatt hogy nem tudjuk rápróbálni rendesen sosem :( Megpróbálom visszavinni. Akkor ezek szerint biztosan nem fog betörni ott a cipő? Tapasztalt valaki hasonlót?
2010. jún. 24. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is Dr. Punto szandija van, neki is kipirosodott a bokája egy picit tőle a múlt héten a nagy melegbe zokni nélkül, de eszembe se jutott emiatt visszavinni.
2010. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy betörik, valami kiállhat ott vagy rosszul van varrva.

Gondolj bele, neked feltöri valamelyik cipő a lábad hogy fáj, akkor egy olyan pici puha lábikónak milyen lehet! ? Utánna csak szenvedés lenne neki a járás benne.

2010. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NE VEGYETEK DR PUNTO-T!
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd vissza! Én is jártam így egy Deichmanos félcipővel. Ráadásul nekünk két hetére rá lett egy hupli a cipő belsejében és onnantól kezdve nem tudott menni benne a kisfiam! Minden szó nélkül kicserélték!
2010. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!