Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek visszavigyem...

Szerintetek visszavigyem azokat a rucikat is, vagy ne?

Figyelt kérdés
Anno a barátnőmtől kaptunk pár kis rucit, bodykat, rugikat, bundazsákot. Most tudom visszavinni, csütörtökön megyünk. Viszont van 1 body, aminek a hátán lett 3-4 kis hypo folt (felmosáskor rácseppent a domestos, a földön van hálós szennyes tartónk), 1 meg kicsit elnyúlt. Pedig nagyon próbáltam vigyázni rájuk. Vettem ma 3 bodyt helyettük. Csak nem tudom, hogy visszavigyem-e azt is, ami "balesetes" lett.
2011. júl. 4. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell, mond el mi történt, és ennyi nagyon örülnék ha ilkyen barátnőm lenn, mi is adtunk ruhákat sogornőmnek de ő abszolut nem viyázott rá és amikor egyszer megláttam a mi scamp drága bodynkal port törülni kérdőre vontam, azt mondta hogy elnyult. Scamp volt, azért vettem azokat mert jol birják,
2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszaviheted, de nem hinném, hogy problémát csinálna belőle.

Ha nem tervez másik kisbabát, akkor lehet, hogy megint tovább passzolja a rucikat ismerősnek.

Én is rengeteg rucit kaptam, de azt mondták, hogy csináljak velük azt, amit akarok, mert ők nem tudják majd tárolni. Én pl. odaadtam jó párat szeretetszolgálatnak meg az egyik kórháznak.


Amúgy ha a szívéhez nő vkinek egy kis ruha, akkor azt elrakja és nem adja másnak kölcsön.

2011. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én vissza vinném és megmutatnám, én is adtam kölcsön sokat, és nem baj ha elhasználodtak csak kapjam öket vissza, majd én szelektálom mi kuka mi nem.
2011. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ikertesója most várja a babát, azért is viszem vissza most.
2011. júl. 4. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza és mond el neki,hogy mi történt.Nagyon becsületes a hozzáállásod és hidd el még örülni is fog neki,hogy vettél helyette másik bodykat.Más a helyedben nem biztos,hogy ezt tette volna.Legalább is sajnos nekem ez a tapasztalatom.
2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sógornőm adott anno 56-os ruhákat, meg persze 62-est is.Nem is gondoltam, hogy visszakéri őket, mégis megtette, pedig nem terveznek másik babát.Bár tény, hogy a párom és ő közte nem felhőtlen a kapcsolat és ezt rám is hárítja (ugye egyik kutya, másik eb)pedig én soha nem tettem neki semmi rosszat.

A lényeg, hogy inkább a padláson porosodjanak a ruhák, mint, hogy nálunk legyenek.

Igaz mi sem tervezünk egyenlőre újabb babát, de azért rosszul esett.Néhány body is volt köztük ami ugyanolyan volt, mint amiket én is vettem, és rengeteget kaptunk is olyat.(tesco-s)

Elmentünk együtt bababörzére árulni és elkezdte mondogatni, hogy ez is az övé volt, meg az is az övé...pff, hát majdnem kikapartam a szemét!

6 hós a lányom

2011. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
aminek baja esett azt nem kell visszavinni,legalábbis én nem vinném,mond el hogy azokkal történt egy kis baleset de vettél helyettük másikat.biztosan nem fog haragudni rád
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted...én is örülnék egy iylen barátnőnek :)

És biztosan nem lesz gond abból a két bodyból sem, vidd vissza, mutasd meg és kész :)

Sajnos nekünk még a saját testvér sem adott ruhát pedig egy év van a két (ugyanolyan nemű) baba között.

2011. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a dicséreteket, de nekem ez annyira természetes dolog. Mármint, hogy amit kaptam, azt visszaadom és próbálok rá vigyázni, ha meg tönkrement, azt pótolom.

Anno nem mondta konkrétan, hogy kölcsönbe van, de nagyon szép és megkímélt ruhákról van szó, nekem természetes volt, hogy vissza fogom adni. Most meg megtudtam, hogy a tesója is babát vár, biztos neki is jól fog jönni az a pár ruci.

2011. júl. 4. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
2 bodyból biztos nem csinálnék nagy dolgot. Ez nálunk "fogyóanyag", már egy gyerek után is sok body úgy nézett ki, hogy megy a kukába. Ha odaadom valakinek, akkor nem is várom el, hogy visszahozza. Szerintem nem lesz semmi gond, legalábbis én nem problémáznék
2011. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!