Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Franciska névről mit gondoltok?

Franciska névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Régóta kedvenc név de láttam, hogy néhányan nem adnák, mert ugye benne van a franc szó de nekem ez valahogy sosem ugrik be mikor hallom a nevet, csak a név. Nem tudom így mennyire könnyen gúnyolható de minden nevet lehet gúnyolni akárhogy. Bár nem tudom mennyire ritka vagy gyakori név, de nem szoktam gyakran hallani Franciskákat :). Vállalható név lehet? Megértem ha valakinek nem tetszik, ízlés kérdése de úgy általánosságban érdeklődöm. Bár eddigi életemben még 1 Franciskával se találkoztam vagy hallotam, hogy így hívták volna, érdekes :D.

2023. máj. 15. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Ronda
2023. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma jött velem szembe, és arra gondoltam, hogy egyre jobban tetszik ez a név.
2023. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik ez a név, annyira, hogy akár adtam is volna. A becézése a Fanni, azt viszont több okból sem adtam volna/adnám ebben az önállósult változatban. Szerintem simán vállalható a Franciska, akár Fanni, akár pl. Franka becézéssel (amiből már nem a franc, hanem a "frankó" ugrana be mindenkinek).
2023. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%
A mamamacska neve.
2023. máj. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!