Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba végigsírja az utat...

Ha a baba végigsírja az utat az autóban, mi válik be? Van, akinek olyan babája volt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett a témában, csak azért kérdezem, mert amikor anyukámmal régebben mentünk Pestre busszal, nagyon sírt egy kisbaba végig, de az anyja nem nagyon foglalkozott vele, már nagyon sajnáltam őt. 🥲🥺

Ha a kocsiban sír, mit lehet ellene tenni?


2023. máj. 15. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. Van olyan gyerek, aki utálja. Sajnos én babám is ilyen :)

10 hónapos, mindent kipróbáltunk mát.

2023. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elmúlt a lányom 1 éves,és ordít míg bele nem fárad,és el nem alszik a kocsiban.Minden sz@rt próbáltam már,ki nem vehettem.Vettünk másik ülést,kapcsolatunk zenét,sőt tableten,telefonon mesét is próbáltunk,csak ne ordítson,de az se érdekli.Pelus rendben,nem éhes,nem szomjas,nem hiszem hogy utazási beteg lenne,mert nem hány,és ha félreállok,kiveszem, akkor abbahagyja.Nagy érvágás ez nekünk is,mert 4.gyerek,a többiekkel kimehetsz a vilagból,mentünk is sokat autóval mindenhová,most hanyagoljuk kicsit.Remélem megszokja idővel,vagy el tudja magát foglalni,vagy nem tudom,mert nekem is az idegeimre megy,ha tehetem inkább nem indulok sehova,pedig mindannyian mennénk már.
2023. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet próbálkozni a "menetirány" változtatásával. Pl van amelyik baba előre nézve szeret ülni, valamelyik pedig menetiránynak háttal.

Ezen kívül vinni kell játékokat.

Nagyobb gyereknél (2 éves kor után) be lehet vetni a mesét is tabletről/ telefonról. Nem ördögtől való dolog ez sem.

2023. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen és semmi nem válik be. Hiába vettem gyerekülést, abba egy fokkal jobb volt, de meg mindig ordított. Aztán amikor elérte azt a kort, hogy megfordíthattuk az ülést, akkor lett jobb minden
2023. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 mi már próbáltuk mindkét irányt,mert menet közben is fordítható az ülés.Ült hátul,volt előre rakva úgy,hogy kilásson.Ment a tableten babóca,meg minden is. Nem jó neki semmi.Volt minden fajta játék,volt kulacsban víz,üvegben tej,sőt,bár ezt nem szeretem,még enni is kapott a kezébe krékert,de akkor is ordít.Egyszerűen már akkor sír,ha bekötöm az ülésbe.Erre próbáltunk ülést cserélni,vettünk másikat.Az se volt jó,de a tesóméknak van 3.fajta ülésük,az se tetszik.Ez van.
2023. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem elterelés ideig-óráig aztán sajnos sír. Ha mázlim van bealszik. De hidd el mindent próbáltam már. Kicsatolni nem fogom az autópályán, így a probléma fő forrása nem szűnik meg.
2023. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sír, nem vált még be semmi. Vonatozunk helyette, ha tehetjük.
2023. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én legnagyobbam is ilyen volt. Általában nem segített semmi, úgyhogy inkább igyekeztünk megállás nélkül letudni az utat, hogy hamarabb túllegyünk rajta. Már 13 éves, de most sem szeret autózni vagy buszozni.
2023. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!