Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fel honapos babakkal ti...

7 és fel honapos babakkal ti tudtok vagy szoktatok valamit egyutt jatszani?

Figyelt kérdés
Tudom, most felfedez, de az en babam alig figyel ram, mert kb a szek laba is jobban erdekli. Nalatok ezek hogy vannak? Ennyi idos babakkal mar jatszotok vagy jatszottatok valamit egyutt, en ha mondokazok is neki, akkor is csomoszor a korulottunk levo dolgokat nezi, tok nem erdekli a mondokam
2023. máj. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hat ez a jatek ott vagy mellette es hagyod felfedezni... szerintem kicsit olvassal utanna a neten mi milyen korban erdekes vagy mit kellene csinalni.
2023. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)
2023. máj. 18. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van az Anya, taníts engem című könyv. Abban tök jó ötletek vannak. És tényleg sokszor filléres, otthoni dolgok, amik a babának meg jó kis fejlesztő játékok. Nyilván nem kell minden áldott nap csinálni vele, ami le van írva, mert ott minden napra van egy "feladat", de érdemes olvasgatni.
2023. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl a mondokakat figyelemelterelonek használom. Nem az van legtöbbször, hogy na most kerülünk mondokazni, hanem mondokazunj, énekelek, amíg pl átcserélem a pelust, így közben elvonom a figyelmet arról (több-kevesebb sikerrel), hogy közben hasra forduljon, felüljön, matasson a kezével a kukinál.
2023. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 koszonom neked is, hat igen pelenka cserenel itt us megy ezerrel a elforgolodas…fuh ezzel is még az elejen kellett volna valamit csinalnom, hogy tudja, hogy nem forgunk el, mostmar kb 2mp es mar kezdi is
2023. máj. 19. 01:56
 6/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok. meg az jutott eszembe..csak mert sok anyukanal latom..ne siettesd semmivel. tudom minden szulo (enis anno) total panikban van, uristen azt olvastam 7 honaposan tokeletesen kell ulnie. na aztan ha 8 honaposan ül az sem baj. nemtud tokeletesen fogni minden elejt der masik gyerek mar igen?

Megtanulja. akkor legalabb latod ah akkor talan többet jatszunk egy labdaval ait a kezebe adok. 4 ezerszer elejti aztan egyszer megfogja.


ez a szuper, nem robotok akik egy beolvasott programm szerint mukodnek es ha valami nem akkor törtenik hibas a robot. hanem mindegyiknek mas az uteme.

:) na de nem papolok gondolom ezt ugyis tudtad gondoltad

2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

De aranyos vagy, h irtal megint :) igazabol nem tudtam eldonteni, hogy mar most gyakorolnom v tanitgatnom kellene -e vagy most neki a felfedrzesrol szol az elet es a jatekrol. Mert kicsit ugy erzem elrontottam azt is, h nem papaztam apukajanak mamaeknak, ha elmentek, még nem tud papazni, nem tapsoltam sokaig, ha ugyes volt es még nem tapsol es sok helyen olvastam, hogy mar 6-7honapos babak papaznak, arra gondoltam tegnap, hogy kesve kezdem el ezeket mutogatni vagy csinalni elotte, hogy lassa, azert kerdeztem masok miket vagy hogy csinalnak ekkora babakkal. Nem akartam, hogy az legyen, h oh egesz nap jol eljatszunk, de latnia is kellene tolem ilyesmiket , hogy erre is szakitsak-e idot a jatekon vagy felfedezesen kivul

2023. máj. 19. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok, nyugi, az én 10honapos és pár napos fiam most kezdett el csak pápát integetni. Eddig hiába integet tém neki, mutattam hogyan kell, semmi.... Ha megeri rá az idegrendszeri, majd fogja csinálni, elég lesz 1-2x megmutatni. Barátnőm 2 héttel fiatalabb kislánya meg már vagy másfél hónapja integet. Az enyém meg másban ügyesebb. Nem kell összehasonlítani.


Es ne gondold, hogy elrontottal valamit, hogy az elején be kellett volna vezetned, hogy nem forgunk peluscsere közben.... Úgysem érti és úgysem tudod megakadalyozni... Fogja csinálni, és nem csak forogni, de négykézlábra is állni, felülni, elmászni meztelen fenékkel, mindezt egy szempillantas alatt ☺️☺️

2023. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!