Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha egy majdnem két éves...

Baj ha egy majdnem két éves szeret Barbie babákkal játszani?

Figyelt kérdés
Kaptunk 6 Barbie babát,elraktam késöbbre egy dobozba de kislányom állandóan kivette,játszott-játszik velük. Több ismerősöm is mondta hogy ez még nem neki való. Nem tudom milyen kárt tehet kislányom fejlődésében vagy esetleg másban?21 hónapos
2020. máj. 17. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
A baba keze,lába kiszúrhatja a szemét, a haját megeheti ilyesmik miatt nem való neki szerintem.
2020. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Hat szerintem ha ott vagy vele, mikor játszik vele és figyelsz, a baba pedig jó minőségű (nem jár ki a keze-lába) nagy baj nem lehet. De igen pl ha szalad vele és elesik megserulhet, mert elég hegyesek az ujjai pl. Illetve vannak apró Barbi cipők. Azt semmiképp ne add rá a babákra.
2020. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Huhh, ha nem 2, hanem 22 lenne, megérteném az aggodalmadat... De miért ne játszhatna vele? Nyilván egy ekkora gyereket nem hagy az ember egyedül olyan játékkal, ami sérülést okozhat, de még ezt sem gondolom, hogy kifejezetten veszélyes lenne rá. Hogy nem neki való? Gondolom, aki ezt mondta, az csak waldorf babát és fajátékokat vesz a gyerekének.

Semmi baja nem lesz tőle.

2020. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!