Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos tápszeres babának...

2 hónapos tápszeres babának pluszba kell folyadék? Nem akarja meginni sem a mecsek teát, sem a baba vizet. Nagyon ritkán csak egy pár kortyot iszik. Ez baj?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon melegben igen amúgy nem, volt olyan rokon akinek majdnem kiszárqdt az anyqlatejes babája mert 30-35 fokban se adott neki vizet...
2023. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer próbáltam adni babavizet a 4 hónapos tápszeres fiamnak, de amint megérezte, hogy nem tápszer jön a cumiból, hanem csak víz, ki is köpte.

Mondjuk rengeteget eszik, nem gondolom, hogy kiszáradna, csak az orvos javasolta, hogy néha-néha kínáljam meg

2023. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem tápszeres volt, egyik sem fogadott el plusz folyadékot, amíg értékelhető mennyiségű rendes ételt nem ettek. Semmi bajuk nem lett, az egyik 11, a másik lassan 3 éves.
2023. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. máj. 18. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell!

A tapszer és az anyatej fedezi a folyadékbevitelt. Ha vízzel itatod, az foglalja a helyet, de nincs benne tápanyag.

2023. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igény szerint etetett tápszeres babának nem kell plusz folyadék a hozzátáplálás megkezdéséig.
2023. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 ha 1000 esetből egy van ilyen.+mondjuk én meg nem hallottam egyről sem)tavaly nyáron volt a fiam 2,3 és 4 hónapos ..bőven elvolt az anyatejjel,csak 6 hónapos korában kapott vizet amikor elkezdtem a hozzataplalast
2023. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!