Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám (tápszeres)...

2 hónapos babám (tápszeres) egyáltalán nem fogadja el sem a vizet, sem a teát. Tudnátok valamilyen praktikát, ami nálatok bevált? Náthás egy kicsit, szeretném ha több folyadékhoz jutna.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 17:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam már az édeskömény teát is, hátha könnyebben elfogadja, ha picit édeskés, de azt sem akarja meginni.
2012. ápr. 7. 17:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell eröltetni,nem szomjas. Ha az lenne,akkor meginná. Miért kell mindenáron itatni egy kisbabát? Tápszert kap eleget,abban sok viz van,annyi elég neki. Majd ha szilárdat is fog enni,akkor majd fog inni. Lehetőleg vizet.
2012. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2.-nek!

A tápszer mellé kell!tea.Mivel nem olyan mint az anyatej,nagyobb a szárazanyagtartalma.Tudom mivel az én kislányom is az elejétől fogva tápszeres volt.Én baby mecsek teát adtam a kislányomnak vagy én csináltam neki.Vettem rendes kamillát meg édesköményt és abból főztem neki teát.A kamillából csak pár szemet tettem bele csak hogy legyen színe és max 1 percig forraltam.Tettem bele cukrot is.

2012. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2.-nak! Neked ki mondta,hogy KELL TEA a tápszeres babáknak, CUKORRAL????? Erre kiváncsi vagyok!
2012. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem szomjas. Ha szomjas lesz majd megissza. Ennyi. Nem kell eröltetni. Az én lányom tápszeres volt. 4 hónapos koráig, összesen kb 2dl teát ivott meg összesen.


5 hónapos volt, mikor nagy melegben autóztunk. Akkor csúszott a tea. Én garzon teából csináltam cukorral citrommal. (lehet lepontozni :))

2012. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
innija kell egy tápszeres babának (pl:vizet) ez tuti!!! és ha a víz nem megy, akkor az ember lánya próbálkozik mással, ez már csak így megy... Az én kicsim sem ivott sokat, kb 1 deci vizet, ha megivott a nap végére, vagy annyit sem, ez csak nyáron változott, akkor tbbet ivott (3x), mint amennyit evett. Kínáld többször, és nem baj, ha csak egy-két kortyot iszik, lesz az még több is. Vagy csinálj nagyon híg tápszert csak az íz miatt tegyél a vízbe, hátha úgy issza. Egy próbát megér
2012. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
-j
2012. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy kell neki a folyadék, a tápszer kevés. Főleg most lenne nagyobb szüksége a folyadékra, nem akarom, hogy esetleg belázasodjon. Próbálgatom, nem akarom elkiabálni, amióta kiírtam a kérdést, azóta kb. 35-40 ml Mecsek teát ivott meg. Furcsa nekem, mert a kisfiam is tápszeres volt, és ő az első perctől elfogadta a vizet.
2012. ápr. 7. 18:19
 9/13 anonim ***** válasza:

4.-nek!

A te gyereked is tápszeres volt hogy így értesz hozzá?

A cukorról:Mivel a kislányom nagyon hasfájós volt a VÉDŐNŐ is mondta hogy tegyek bele neki cukrot mivel az jó hasfájásra.A másik meg semmi baja nem lesz egy kis cukortól!Valószínűleg ért hozzá valamit ha már ezt tanulta!Vagy nála is okosabb vagy????

2012. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem,az én gyerekem anyatejes volt és nem vagyok okosabb senkinél,viszont az én gyerekorvosom ellenezte a teát,pedig nagyon hasfájós volt a babám! És sokat olvastam a teával kapcsolatban, nem jó a babáknak! Ennyi! Főleg a kamillatea ártalmas! Olvass utána egy kicsit te is!
2012. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!