Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolgok KELLENEK egy...

Milyen dolgok KELLENEK egy ujszulottnek, minek MUSZALY szerepelnie a shopping listan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
kiságy,babakocsi,pelenka,body,rugdalózó,textilpelenka,hálózsák vagy takaró,pléd,télre overall.Nekünk van pelenkázó komód is,aminek le lehet venni a tetejét,és később sima komódként használható.Van aki csak lapot vesz,és az ágyon pelenkáz.kiskád is kell.Ha jártok autóval,hordozó is kell,ha nem vesztek akkor kölcsön kell kérni,míg hazaviszitek.Kell még popsikrém,törlőkendő,fürdetőkrém vagy fürdető.A köldökcsonk ápolásához alkohol,hintőpor.Kell még sapka,meg szerintem harisnya is.Kell a kiságyba matrac,lepedő.Ezeket muszáj megvenni szerintem.A többi pénztárca kérdése.
2010. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami kell, az néhány body 2-3 rugi, ha hidegben születik értelem szerűen 1-1 meleg ruha, sapka,1-2 pléd. Cumisüveg, nem árt ha van ágy amiben altatod. Szerintem a babakocsit ráérmegvenni az ember ha megszületik, azt nem feltétlenül kell szülés előtt. Pelenkázni is lehet bárhol ( csak nem kényelmes ) kád amiben fürdeted. Textil pelus, cumi készenlétben és persze pelenka, popsitörlő stb. A többi igazából nem a kell és a muszály kategória. Persze nagyon jó ha van. Gyorsan ennyi jutott az eszembe, ez tényleg a legszükségesebb szerintem ebből már nem nagyon lehet lefaragni. Ha eszembe jut még valami majd megírom!
2010. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
cumisüveg és cumi nekünk sose kellett. én megvettem előre, de ráérsz akkor is elzavarni érte apát, ha kiderül, hogy mégis kell. a lényeget meg az 1. válaszoló leírta, annyit tennék hozzá, hogy jó, ha van minimum 2 törölközője vagy kifogója is, amit csak a baba használ.
2010. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos tanacsokat!!!Kellemes babavarast,babazast mindenkinek!:)
2010. okt. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!