Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszulottnek keresek torolkozo...

Ujszulottnek keresek torolkozot. Vehetek neki mintas strand torolkozot? A tobbi mind olyan durva anyagu.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem használnék ilyesmit!Én 2 db kifogót vettem és nagyon bevált.Ez végül is nagyméretű textil pelus


[link]

2011. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vehetsz, ha neked az tetszik. Gondolom úgyis kimosod. :) Egyébként a legjobb az a kifogó, ami olyan anyagból van, mint a textilpelenka, bár nem túl "dizájnos", de nagyon jól szívja a nedvességet. De ez tényleg ízlés kérdése. :)
2011. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ikeában levő SAxan törölköző nem túl drága és nagyon finom anyagból van . meg a tesco -ban levő színes törülközők is.
2011. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van babatörölköző, nagyon puha frottír kis kapucnival, illetve a fent említett "kifogó" meg kaptunk szintén nagyon puha sima fehér törcsit. Szerintem a strandtörölköző nem is szívja jól a vizet.
2011. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem javaslom a piaci színes törölközőt, mert hiába mosod ki, sok esetben engedi a színét, festékanyagok vannak benne (érzékeny még a pici bőre, nehogy allergiás reakciót váltson ki), én a natúr fehér törölközőket ajánlom, illetve amiket az előttem szólók belinkeltek!
2011. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem vennék, a fent már leírt festékanyagok miatt. Mi a Spar-ban vettünk baba fürdőlepedőt, kapucni, jó nedvszívó képességű, és az anyaga is finom. Sok bababoltban is kapható ugyan ez a típus.
2011. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én épp most vettem a kik-ben csodálatosan puhát 1500ft-ért és ugyan ilyen csodálatosan puha meleg takarót is 2500-ért.
2011. szept. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, csak már nagyobb. Nagyon szeretem, jól szívja a nedvességet, puha, és jó meleg is.

2011. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!