Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elviszem orvoshoz, mit...

Ha elviszem orvoshoz, mit néznek rajta? Két hó. Plusz kérdés, Egy babánál milyen a nátha?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést, belinkelem.

Ott írta valaki hogy ha aggódok vigyem orvoshoz. De ilyenkor mit néznek meg rajta? Igaz nyálkás, híg a széklete, de amúgy minden ugyanolyan.


Kb négy napja náthás de csak este reggel szivatom neki az orrát amikor hallom hogy kell. Olyankor egy kevés mennyiség kijön. De ez egyáltalán nátha?


2023. máj. 19. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. máj. 19. 18:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost, a védőnőt.

Segítenek.

Hőemelkedés, taknyos, stb. Mint nálad.

Csak neki rosszabb, mert nem tudja kifújni az orrát.

Orrszívó, orrcsepp, inhalálás.

2023. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Védőnőt hívtam, azt mondta hogy nem baj hogy nyálkás. De annyi rosszat lehet olvasni.:/

Lehet hogy majd a dokit is felhívom hétfőn, ha ugyanúgy lesz.

2023. máj. 19. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Általában meghallgatja a tüdejét, nincs e benne valami, nehogy tüdőgyulladás legyen.

Pocakját megtapogatja. Torkába belenéz, nem e piros.

Egyszer úgy jártunk, 1 év körül volt a gyerek, folyt kicsit az orra egy hete de nem vittem, próbáltam otthon kúrálni a szokásos módszerekkel. Amikor nem múlt el egy hét után se elvittem a dokihoz és kiderült, hogy mandulagyulladása is van amire antibiotikum kell, úgyhogy én szidtam magam, miért nem vittem hamarabb. Szerencsére tündéri a gyerekorvosunk, mindig mondja, hogy inkább vigyük be, megnézi, az a biztos.

2023. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha nincs semmi baja és beviszem a rengeteg beteg gyerek közé, akiknek ténylegesen baja van. De igaz, jobb ha megvan nézve. Nyugodtabb az ember. Kár hogy mindig zsúfolva van a rendelő.
2023. máj. 19. 20:48
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy így visszagondolva sem volt más tünete?
2023. máj. 19. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor szerencsénk van. Időpontra megy mindenki,senki nincs a rendelőben,amikor megyünk az időpontra,már jön ki az előző,aki volt. Mikor pedig mi jövünk ki,akkor jön a következő. Egyedül várakozunk mindig,pedig betegség miatt is voltunk már. Nem lehet-e,hogy refluxos egyébként? Nálunk csendes refluxa volt és többször feljött neki az orráig,kellett szívnom is emiatt az orrát. Amúgy én akkor mondtam a dokinak is,ő is mindig olyan,hogy biztos ami biztos ráhallgat,főleg ha ilyen pici még. Megnézte,stb. Ha valamiben bizonytalan voltam/vagyok vagy azt érzem,hogy gond lehet,akkor igen is kikérem a véleményét és nézzen rá. Volt később is náthás vagy beteg,amikor éreztem,hogy egyelőre tudom kontrollálni a helyzetet,nincs olyan rosszul,de akkor már nagyobb is volt. Mond el mit észlelsz a dokinak telefonon és majd ő eldönti szükséges-e bemenni,nálunk egyébként így van,időpontot is így ad. Amúgy is van most kötelező oltás,nem?Vagy már volt? Akkor így is úgy is megnézi.
2023. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!