Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy hatni fog...

Honnan tudom hogy hatni fog az antibiotikum és nem vírus? Most 3. Hete már hogy nem múlik a nátha és csúnyán köhög és hoemelkedese is lett. Annyit mondott doki, hogy fülébe mintha csorogna a valadek

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Három hétig nem tartanak ki a vírusok. Persze lehet új fertőzés is a régi mellett. Jó lenne, ha Mo-on is kenetet vennének, mint a "hanyatló nyugaton", és pontosan tudnák, milyen kórokozóval állunk szemben. (Magánorvosok csinálják.)

A csúnyán köhög vsz azért van, mert az arcüregei tele vannak. Adj a babának orrcseppet, köptetőt is naponta 3-4x, hogy tisztuljon fel az orra, homloka.

2023. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a babád

ha van inhalálótok, ha nincs feltétlen vegyetek

A Pulmicort nagyon sokat segít, próbáld felíratni. 3 ml sóoldat hozzá 0.5 ml Pulmicort ezt általában napi 2×3× lehet alkalmazni.

Fenistil Junior cseppből 2×8 csepp.

Nasivin Baby orrcsepp

És a Baby Luuf krém estére, alváshoz, a mellkasára, hátára


És naponta többször Sterimar baby,várni 5 percet, majd leszívni az orrát

2023. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!