Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Kitti névről?

Mit gondoltok a Kitti névről?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 03:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Becenév
2023. máj. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Idétlen
2023. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kényes, beképzelt, nagypofájú nő jut róla az eszembe.
2023. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legirritálóbb
2023. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon irritáló, a Hello Kitty jut róla eszembe, ráadásul felnőtt nőnek túl dedós..
2023. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifli
2023. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én általában nem szeretem az önállósult beceneveket. De valamiért mégis a Kitti egy kicsit kivétel, talán azért, mert már gyerekkoromban úgy szerepelt a névnap a naptárban, hogy "Katalin, Kitti", tehát már gyerekként megszoktam, ellentétben a Lottikkal, Fannikkal, Pannikkal, Lizákkal és hasonlókkal.


Szerintem a Kitti aranyos név, gyereknek kifejezetten kedves, és felnőtt nőnek is sokkal jobban el tudom képzelni, mint egy Lilit vagy Fannit, márpedig abból nem egyet ismerek. Annak ellenére, hogy itt előttem végig gúnyolják, nem hiszem, hogy a korosztályában bárki találna bármi furcsát vagy kivetnivalót a nevében. És sokkal jobb, mint mondjuk egy Málna vagy Bodza, amik manapság szintén divatnevek a Lottival, Fannival stb. egyetemben. Szóval ha nektek ez tetszik, adjátok nyugodtan.

2023. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%

Szerintem szép név. Egy fokkal se idétlenebb, mint egy Maja (mint a mesében a méhecske), vagy Nala (jesszus) vagy Málnácska és társai…

Amúgy Almási Kitti egy elég értelmes felnőtt nő és mégis ezzel a névvel él. Csak azért, mert sok a buta ember ugyanilyen névvel, nem biztos hogy mindenki ugyanolyan lesz.

2023. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép név,nagyon erőskisugárzású,kedves és elszánt emberre gondolok mikor ezt a nevet meghallom, van egy Kitti nevű ismerősöm, rá nem igazak annyira a fentiek, de nekem erről a névről mégis ezek a szavak jutnak eszembe
dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!