Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik napközben az 5...

Mennyit alszik napközben az 5 hónapos körüli babátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Az én babám nagyon keveset alszik, max fél órákat azt is nagyon felszínesen.

Látszik, nagyon fáradt, de csak nehezen, vagy egyáltalán nem tud elaludni.

Este is mire elalszik, előtte van,hogy 1 órát is forgolódik, "beszél". Olyan, mint aki egyszerűen nem tud lenyugodni, aztán ha nagynehezen sikerül pár percet mozdulatlanul töltenie, akkor el is alszik.

Fog ez változni? Vagy lehet neki segíteni vhogy?

(Azon kívül, hogy ringatom, ha igényli, simogatom, mellette vagyok)


2023. máj. 21. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
4,5 hónapos, 5x alszik 30-40 percet. Ritkán 50 perc, de ez a max. Este legalább 4x kell bemenni hozzá, mire rendesen elalszik, és éjjel is kel 2-10 alkalommal.
2023. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

3x30 perc, 6 hónapos korától 2x30 perc. Mindkét gyerekem így aludt.

Egy éves koruktól aludtak hosszabban, mikor átálltak egy alvásra.

2023. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

4 hónapos a fiam.

Hajnalban 4-6 között kel enni, utána visszaalszik a következő etetésig.

8-10 között kel megint enni, utána még általában le tudom tenni délig kb. Aztán már sír, ha altatni akarom, szóval onnantól fent van.

Aztán du. 5-6 körül elfárad, ott is alszik olyan 1-2 órát, utána még játék, evés, pancsi, aztán 8-10 körül alvás hajnalig.

2023. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos múlt a fiam, napközben 3szor 20 percet + 1szer 1,5 órát alszik. Éjszaka fixen 21-től reggel 6-ig.
2023. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!