Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babátok mennyit...

4,5 hónapos babátok mennyit alszik napközben? Kisfiam nagyon keveset. Két etetés között, ( 4 óra) fél órát, néha 2x 20 percet.1-2 órát sosem alszik folyamatosan. Néha utolsó evés elött. Éjjel viszont alszik, este 8 tól, reggel 6 ig.

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős. Ő egész nap alatt alszik félórát maximum. Ő is este 8-tól alszik reggel fél 7-7-ig.
2012. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennyi idősen már nem tettem le minden etetés után aludni, csak minden 2. után. így 3x aludt egy nap, elég fáradt volt már mire ágyba került, vagy mentünk sétálni, de nem annyira, hogy túlpörögjön.

20 percet azért alszik egy baba mert nem jut el a mély álomba. valamin változtatnod kell, hogy ne zökkenjen ki az alvásból, maradj úgy 20 pecig, ringasd tovább, ne állítsd meg a babakocsit, stb,,,

2012. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én Fiam kb. 3 hetes korától napi 2x20 percet aludt, ami nem is lett volna nagyon nagy baj, ha legalább éjjel aludt volna ... Éjszakánként 3-4x szopott minimum!
2012. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!