Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos hozzátáplált babátok...

5 hónapos hozzátáplált babátok napközben hány órakor étkeznek, illetve miket adtok neki?

Figyelt kérdés
Nekem az a gondom, hogy a kisfiam egyre hamarabb kel reggelente ( ma 5 előtt), ilyenkor éhes, tápszert kap, és lassan már nem tudom hogyan osszam el neki a napi 5 étkezést. Este fél 8 kor fürdés és alvás jön. Napközben 4 alkalommal 180-200 ml tápszert eszik, és egy étkezést kiváltottunk, ilyenkor kb90 ml milupa riszpépet kap kb. ugyanennyi gyümölccsel keverve. Ti mit adtok a baának? "Receptek" is érdekelnek! Köszönöm!
2016. jún. 29. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz 5 étkezéshez?


Nem biztos,hogy azért kel.

De lehet,hogy a gyümi rizspép neki kevés az ugyanennyi tàpszer helyett. De csakk tippelek. A fiam szopizott. Ő vacsira kapott hip jó éjt zabpépet amikor elkezdett egyre koràbban kelni. Màr első nap aludt reggel nyolcig.

2016. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A rizspépet nem gondolom, hogy kevés, mert a végét már meg sem eszi. Azért gondoltam az 5 étkezést mert azt írják sok helyen, hogy kb. 1 liternyi kajára van szüksége, többre nem, és 200 ml-el jól lakik, hát nem tudom....
2016. jún. 29. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mennyiségre kevés,hanem tàpértékre.

Én is jól tudok lakni zellerszàrral,sőt hagyok is belőle,de nem bìrom ki vele a 10 óràt. Mert 0 kcal-t ettem meg.

2016. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rizspépes gyümölcsöt délután fél 4 kor esszük, utána simán bírja fél 8-ig amikor tápszert eszik átlagban 200 ml-t. Nem tudom, hogyan alakítsam át akkor az étkezéseket?
2016. jún. 29. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne 5x egyen a baba hanem többször, kisfiam gyümi után 120ml tápszert lenyom és úgy lakik jól.

Ők még picik, nem lehet szabályozni őket, nem gépek

2016. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, kb hány gramm gyümölcsöt eszik a a baba? Én is próbáltam kínálni neki a tápszert, de közvetlenül utána már nem fogadta el, csak pár korty vizet ivott. Lehet, hogy egy-két órával később enne tápszert, azt nem próbáltam. Gondoltam eseteleg még elkezdeném a déli étkezést is főzelékkel kiváltani.
2016. jún. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!