Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babaja halozsakban...

Akinek a babaja halozsakban alszik,hany fok az ami felett mar nem adtok ra halozsakot? Illetve milyen vastagsagut hasznaltok ha mar ejszaka is meleg van,de azert raadjatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak 23 fokban már melege volt, 21 fokban aludt eddig, 2,5-es a hálózsák.

Gondolkoztam rajta, hogy szerzek 1,5-öset, mert a nagyobb gyereknek az jó volt 24 fokban, de lassan úgyis túl meleg lenne az is szerintem, ahogy egyre melegebb lesz.

2023. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom számilag, de nem a legvastagabb. Nem tűri meg a takarót szóval még abban alszik este. 21fok van nálunk most. Eddig is volt 20-20,5 szóval sok különbség nincs. De nem mindegy mi van alatta, én hosszú bodyt rövid pólót és vékony harisnyát adok alá. Ha melegebb lesz akkor 1 szál body lesz csak alatta, ha még melegebb lesz akkor előveszem az 1 vékony rétegű pamut zsákot és abban lesz. A nagy hőségben pedig csak a halózsákban. Ha nem hőn úgy be neki akkor meg majd lesz valahogy.
2023. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most 24 fok van, egy vékony hálózsákban (2 pamut réteg) és egy rugdalózóban alszik. Miután elaludt, mindig melege van, hajnalban meg bújik hozzám, hogy fázik, nehéz jól öltöztetni.
2023. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hálózsákban alszik de két napja angyon meleg van így csak egy rövidujjú body és wgy rugi van rajta, tegnap még egy vékony takarót tettem Rá de most ejjel már abban is melege volt így levettem róla.
2023. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Télen rövid body, talpas rugi és egy vastagabb hálózsákban aludt. Amikor bejött a meleg, a bodyt már nem adtam rá, majd következő éjjel felébredt tök izzadtan. Akkor lecseréltem a zsákját is egyel vékonyabbra. Ennek nincs bélése talán, de két vastagabb pamut réteg. Most ebben jól érzi magát.

Van nyári hálózsákunk is, ez csak egy könnyű réteg. Nyárra erre fogunk váltani és majd meglátom mit adok alá (hosszú, vagy rövid bodyt). Alkalmazkodom majd az igényeihez. :D Nehéz vele kalkulálni, mert tökre nem az én hőérzetemet örökölte...

2023. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!