Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen baba játék, zongora? De...

Ilyen baba játék, zongora? De hol? Milyen márka? Kép lent.

Figyelt kérdés

Meg van veszve a fiam ezért a zongoráért, amivel az unokatesójánál játszott, de rokonom is úgy kapta ezt a remek kis zongorát egy családtagtól. Nem tudom, hogy hol lehet beszerezni ilyet, mert nem ismerem ezt a márkát. Tud valaki segíteni?

[link]

[link]

Nagyon jó volna ha tudna valaki segíteni, nagyon fontos lenne.. Köszönöm.


2010. okt. 10. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

anyukám egy turkálóban turkált ilyet a kisfiamnak

talán a teszveszen, vaterán próbáld meg

2010. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én hirtelen szétnéztem, de pont ugyan olyat nem találtam, csak hasonlót:

[link]

[link]

2010. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van, azt hiszem nagyon hasonlit arra amit kuldtel (lehet, hogy eppen olyan is). Sajnos nem tudom mennyire segithetek mert en kulfoldon elek de a marka neve BRUIN

[link]

2010. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, igen pont ilyen zongora volt! A kisfiamnak nagyon bejött, és nagyon szeretnék neki ilyet vásárolni valahol. Majd még utána járok így már könnyebb lesz, hogy megvan a márkaneve..:)
2010. okt. 11. 07:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Angliából megvásároltattam az unokatesómmal. Október végén jött haza, így el is hozta nekem.:) Kisfiam rettentően boldog volt! Imádja ezerrel csapkodja, és játszik vele..:) Köszönöm, rendesek vagytok, hogy segítettetek!
2010. nov. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!