Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet? 2,5 hónapos

Mi baja lehet? 2,5 hónapos

Figyelt kérdés
Folyton ölbe lenne, de az is mászkálva jó. A kezét szopja. De ha a cicimet adnám az nem jó. Ma szerintem kevesebbet is evett mint szokott. Ha leteszem kb 10-20 percig jó aztán vége, azt is úgy hogy szórakoztatom. Nem tudom mi van vele?!
2023. máj. 26. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mocorognak a fogcsírái. Fog nem biztos, hogy jön. De azok a fránya fogcsírák mocoroghatnak.
2023. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás is lehet,nem mindig napra pontosak ezek a dolgok,és 3 hónapos korban van egy.De lehet a foga,a front,szél,eső,hasa,bármi igazából.
2023. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesítő, hogy nem tudom.:/

Azt még elfelejtettem írni, hogy evés közben szinte mindig mocorog a keze, markolássza vagy a cicim vagy a ruháját?

2023. máj. 26. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamije fáj valószínűleg,de most hogy ez a foga,a hasa,vagy esetleg a feje a fronttól....Hát ezt nem nagyon fogod tudni sajnos kitalálni.
2023. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém 4,5 hónapos és egész nap visít, éppen az ablakon kiugrani készültem már mire hazaért az apja végre. 🫠 Isten tudja mi bajuk van.
2023. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez addig tartott, amíg nem tanult meg önállóan járni. 😅 De annyira durva volt, hogy babakocsiba és autós hordozóba se lehetett rakni, mert csak üvöltött.
2023. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma 3 hónapos a kisfiam, ugyan ezt csinálja. Védőnő szerint valószínűleg a foga jön majd, azért nyugodtankodik.

Ezen kívül a hasfájás szokott lenni még a főbb okok között, de azt kinövik 3-4 hónap körül.

2023. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!