Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8.honapos terhesen szeretnék...

8.honapos terhesen szeretnék elmenni a miskolctapolcai barlangfürdőbe... Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Otthon az ulofurdo sem ajanlott.. eleve sok baci van ott. Ha leulnel es figyelnel csodalkoznal hogy nehany idos reggeltol estig egyszer sem megy ki mosdoba.. na de a komolyabb resz az az ugralo gyerekek szerintem .
2022. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak odamész és sétálgatsz abból nem
2022. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Lehet
2022. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Nekem kiabrandito mert ez egy olyan furdo ahova az emberek pihenni jarnak. Nem vagyok gyermek ellenes . De ha gyermek nem kepes a nyugalomra akkor egy nagyobb strandra kell vinni . Szamomra idegesito hogy logdosodnek elotted ugralnak esetleg neked esnek...
2022. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó a szóban forgó baba még az anyja hasában van, aligha fog zajongani...
2022. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
4/4 szerencsere pont nem az volt a kerdes hogy neked mi kiabrandito vagy mi nem :-)
2022. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
5 os szerintem eleg ertheto volt hogy a tobbi latogato gyerekeirol beszelek. 6 os szerintem meg eleg mervado hogy egy wellnes furdobe vihancolo gyerek ne rugja hasba a 8 honapos kismamat . Lehet nem az volt a kerdes hogy engem mi zavar hanem hogy baj lehet e . Es ha atgondolod ujra a mondani valomat akkor szerinted lehet e baj az egeszbol? Mert nemelyik lusta megtanitani viselkedni a kolket
2022. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Az ülőfürdővel nincs baj, otthon is pancsolhatsz a kádban, uszodába is elmehetsz úszkálni, 36 fokig ücsöröghetsz vízben, de termálvízben nem szabad furodni. A tapolcai strand termálvizes.
2022. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi elírtam, gyógyvizet akartam írni, nem termált 🙂
2022. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
tudod abba mennyi baci vaaaaan?:O
2022. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!