Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapossal milyen gyereknapi...

16hónapossal milyen gyereknapi programra vinnétek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Elmennék egy csendes rétre/ fás parkba vagy vízpartra és játszanánk együtt.
2023. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehát az minden nap megvan :/
2023. máj. 27. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én parkban tartott búcsúba vittem, láthatta a fényeket, mozgást és távolabb húzódtunk kicsit a zaj miatt, amikor alvás időben reflexszerűen elaludt. Kapott egy héliumos lufit, azzal játszott, rángatta, kacagott. Szerintem élvezte.
2023. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állatkert,vagy erdőben kirándulni,tropicarium
2023. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16hónapos szintén.

Mi nem gyereknapozunk, mert marhára nem érti még.

A 4évesem is idén fog először gyereknapozni.

2023. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

A gyereknap számomra arról szól, hogy a gyerekek igényeit aznap még jobban előtérbe helyezem, mint amúgy is teszem.

Mi a jó egy 16 hós gyereknek? A nyugalom, a meghitt együttlét. Esetleg bele lehet szőni olyat, amit amúgy nem szoktatok csinálnim pokrócokat fák ágaira kötni és így bunkit csinálni, ott összebújni, mesélni. Vagy olyat enni, amit amúgy ritkán szoktatok (málna, áfonya, eper, drágább gyümik). Megfigyelni a bogarakat, botozni, füvet tépni, mezítlábazni. Kannába vizet tölteni és locsolni a fákat, bokrokat.


Szomorú vagyok, hogy a túlingerelés lett a gyereknap meg a kötelező villódzó cuccok és a héliumos lufi, a vattacukor, a tömeg. Nem erre van szüksége a gyereknek (pláne ilyen piciként), hanem a szülei értő és gondoskodó figyelmére, ami az ő igényeit elégíti ki.


Majd írd meg végül, hogy alakult a gyereknap :)

2023. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek. Semmiképp nem tömegbe vinném.
2023. máj. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!