Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nez ki a 16 honapos...

Hogy nez ki a 16 honapos babatok napi rendje?

Figyelt kérdés

Ferjem szerint tul sokat eszik..

8kor kel altalaban, fel 9 a reggeli ideje ami müzli tejjel. 11 körül tiz oraizik kremlevest, vagy natur joghurt gyümölcsel, heti 1 alkalommal rantotta vagy bundas kenyer. Utana fel 12 fele el almosodik, alszik 1.5 - 2 orat körülbelül. Utana ebedel hust zöldseggel, vagy tesztaval, rizzsel, mikor mit.

4 5 ora között gyümölcs. Este 7 körül vacsora, sonka, sajt, kenyer kockak, vagy a kremlevesböl ha marad. 8 körül fürdes, fel 9 kor iszik egy üveg tejet es utana alvas. Szerintetek is tul etetem?



#napirend #Napietkezes
2022. máj. 7. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

8körül ébred, cicizik.

8:30-9körül reggelizik (rántotta, szendvics, tojas muffin, zabkása mikor mit, mellé zöldség/gyümölcs)

10:30 magasságában tízórai gyümölcs, tasakos püré, gyümölcs szelet (és sokszor kéri utána a cicit)

12:30 ebéd (leves és második, amit mi eszünk)

13körül alszik cicivel (igen közvetlen ebéd után még cicizik😂)

15 magasságában ébred, ilyenkor ha sütöttem valamit azt eszi, ha nem akkor egy szendvicset ez az uzsonna

17 uzsonna utáni uzsonna (😂), valami gyümölcs, vagy épp amit kiván utána cici

19:30fürdés és vacsi

20-20:15 cici és alvás


Mindezek mellet van hogy csak ugy szopizni szeretne, és ha éhes nem lesem az időt adok neki bármikor

Ha mi eszünk esetleg külön az apjával abból is eszik

Nem, nem eteted túl, ő érzi mennnyi az elég neki☺

2022. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszt
2022. máj. 7. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
😅Sokat eszik?Hát gyümölccsel nem is fog jol lakni szerencsétlen
2022. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

A delutani soknak tunik, nem igazan hagyod emeszteni.

2 kor ebed

4kor gyumolcs

7 kor vacsora

fel 9 kor tej


Ez itt sok, az a gyumolcs nem kene oda. Csak feleselegesen megdobod a vercukrat mar estere.

2022. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne gobdoljatol hatalmas etel mennyisegekre. Tehat eszik de nem hatalmas tanyernyi etelt. Nagyon sokat mozog, maszik, jarkal, en ugy latom böven le mozogja mert hiaba eszik 4 körül egy kis gyümölcsöt 7 orakor mar tepi le a nadragomat es mondja hogy papi papi, ehes.
2022. máj. 8. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem ertem, hogy en miert vagyok lepontozva🤷🏻‍♀️ (1es vagyok))
2022. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le. Minden valaszt ertekeltem. En sem ertem ki pontozza le az embereket
2022. máj. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!