Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok, hova mentek,...

Mit játszotok, hova mentek, hogy telik a napotok a 8 hónap körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lesz 8 hós a kislányom. Leginkább mindennel játszik amire szemet vet. No meg amit engedek is hogy magához vegye. A felszerelt hintája és a babykomp az most nagyon bejön neki. Egyre többet kíván kint lenni,bár sokat eljátszik egyedül, de sokat kimegyünk, mert tanyán lakunk és sok az állat. Imád afűben ülni és tépkedni. A kutya a kedvence,bár nem engedem megfogni neki,de minden mozdulalát figyeli. Szeret labdázni, gurigatjuk egymásnak. van gyerekmedencéje és minden másnap pancsolunk kint egy órát. Nagyon rtitkán van babakocsiba, mert itt nem nagyon tudom tologatni. ha megyünk valahová, vásárolni stb... akkor autóval megyünk és hordozóban van. Bár lassan kinövi. Imád a tescoba nézelődni. Heti egyszer elmegyünk a nagyszülőkhöz.

Reggel tápszer. Tízórai gyümölcs gabonapehellyel, vagy kekszel. Ebéd főzi. Uzsi: tejpép. Vacsi: tápszer.

Imádja a tölcsért, a kukit, kiflit nyamnyogni. Reggel 8-9 körül kel fel. Este 9-kor már alszik. Napközben alszik egyszer ebéd után kb. 1.5-2 órát. Nektek hogy telik napotok?

2010. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8hónapos múlt a kislányom...

Szinte minden érdekli,neki még minden új így hát ki is használom:)Míg főzök,Ő is főz-kap fakanalat kis edényt és ütögeti.

Napközben hintázunk,kutyákat nézünk,pancsolunk a kismedencéjébe,táncolunk,énekelünk,bohóckodunk.

Ő délelőtt és délután is alszik egy-egy órát.

Reggel korán 7körül megyünk boltba a meleg miatt.

2010. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 hónapos lesz a kisfiam. Reggel 6 körül kel, reggelizik (tápszert), fürdik (imádja!), aztán még van, hogy alszik egy kicsit. Tízóraizik (gyümi+babapiskóta), utána játszunk, aztán berakom a járókába, ami a konyhában van, így velem lehet amíg főzök. Készítek neki+magunknak is ebédet. Ebéd után alszik egy-két órát, majd pancsizunk a medencében vagy a kádban (most a 4O fokban nem bírtam kint pancsiztatni, mert én is megsültem, bent volt pancsi), aztán énekelek neki, mesét mondok, játszunk, bírkózunk, nézzük a kutyust (nagyon szereti). Estefelé megyünk boltba, amikor már nincs hőség. Uzsira megint kap gyümit v. tejpépet. Előfordul, h. uzsi után is alszik még fél órát. Utána játék (egyedül is jól eljátszik), vacsi és ha nagyon megizzadt mégegy fürcsi. Alvás 8-9 körül.
2010. júl. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!