Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhába öltöztetnétek...

Milyen ruhába öltöztetnétek novemberben református keresztelőre egy féléves kisfiút?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!4 hós volt a kisfiam december 24-én amikor volt a keresztelő,kapott szép keresztelő ruhát az volt rajta de alá body,rugi hosszú ujjas felső és a hordozóban volt jó meleg takaróval.Ja plüss volt a keresztelő ruha,tehát az is "vastagabb" volt.Végig aludta az egészet persze amikor keresztelték felébredt de rögtön vissza is aludt.Nem fázott!

Remélem segítettem.Üdv.A

2010. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős babának a díszruhája még rugdalózó szokott lenni. Az alá tudsz hosszú ujjú bodyt és harisnyát adni. Felé egy szép kis kabátot, sapkát és egy szép fehér takarót. Most láttam a Corában egy nagyon szép hímzett fehér vastag (belül bélelt) keresztelő takarót, amit pólyává lehet alakítani. Elég nagy volt, szerintem még egy egy éves gyereknek is lehet bundazsáknak használni, és tényleg szép volt.
2010. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, fűtenek-e a templomban és milyen bent a hőmérséklet. Az én lányomat decemberben kereszteltük anno, csak a felsőruha volt rajta fehér, a bundazsák és a sapka. Alulra egy szép kis ruhát adtam rá harisnyával. Mi evangélikusok vagyunk, nálunk nem annyira szigorúak az előírások, mint a katolikusoknál.
2010. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a várható hőmérséklethez öltöztesd, a kinézet másodlagos szempont. Nem muszáj az alkalom miatt teljesen új garnitúra ruhát venni, de minél világosabb színűbe öltözteted, annál szebb, aranyosabb lesz.


Nekünk van egy kívül kötött, belül polár, vastag és meleg, fehér színű kardigánunk, ha augusztus helyett novemberben lett volna a keresztelő, én azt adtam volna rá felül.

2010. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! A második válaszolótól kérdezném,hogy melyik Corában láttad és mennyiért?
2010. okt. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!